Nie mogę otworzyć vortalu ani forum

Błąd kodowania zawartości

Otwierana strona nie może zostać wyświetlona, ponieważ używa nieprawidłowych lub nieobsługiwanych metod kompresji. Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

* Prosimy poinformować właścicieli witryny o tym problemie.

Błąd pod Firefox’em 3 Beta 2. Firefox 2 także nie uruchamia stronki ani IE7 też

Safari działa i Opera.

Czemu tak się dzieje? Jeszcze parę dni temu było wszystko dobrze…

Jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?

Pozdrawiam

to samo jest tu :frowning: viewtopic.php?f=14&t=215188

sytuacja dotyczy także i mnie i pewnie wielu innych użytkowników ,

prośba do moderatorów o wyrażenie swojej opinii

naprawdę

Moja opinia jako moderatora: przykro mi z tego powodu, ale my nic w tym względzie nie możemy zrobić. Jedynymi osobami które mogą coś poradzić, są administratorzy.

Pod FF w ogóle nie mogę otworzyć strony Dobreprogramy.pl ani forum. Wyświetla się biała strona. Piszę teraz z Opery.

Mam ten sam problem, biała strona w Firefox, IE nie może otworzyć strony. Piszę z Opery.

Zauważyłem też, że nie dochodzą żadne pingi pod adres IP dobrychprogramów.

Dziwne, bo u mnie na każdej przeglądarce działa.

Pod Maxthonem vortal nie działa, w pracy pod Maxthnem forum to istna kaszanka, pomaga jedynie powtórne otworzenie strony lub odświeżanie.

masz wszystkie :mrgreen:

Tak na poważnie ,na “FF” zauważyłem-podczas przeglądania forum ,niektóre tematy otwierają sie w nieskończoność.Rozwiązaniem jest - strzałka do “tylu” i za następnym razem klik w temat i…ładuje sie jak burza .Nie wiem czy to błąd ,ale działa :stuck_out_tongue:

Chodziło mi o: FF, IE, Opera.

Ja też od paru dni mam z tym kłopoty! :frowning: Ściśle “mówiąc” nie wyświetla się cała strona tylko tekst i niektóre obrazki. Chodzi o to, że nie ma wszystkich kolorów i wygląd strony jest jakiś dziwny! :frowning: Nie wiem jak konkretnie to wyrazić, ale inne strony wyświetlają się bez problemu! To samo dzieje się pod różnymi przeglądarkami. Używałem FF2.0.0.11, Opery9.25, IE7 i Maxthon’a2. Może brakuje mi jakiegoś komponentu, żeby wszystko mogło być normalne? Jestem laikiem komputerowym i nie wiem, jak bardziej precyzyjnie to sformułować! :frowning:

Jak widać, nie ma jednoznacznego zachowania przeglądarek bo na przykład u mnie na Maxthonie zarówno Vortal jak i forum działają bez problemów i takich problemów:

zwłaszcza w odniesieniu do Vortalu nie zaobserwowałem.

Badamy problem.

Możecie sprawdzić czy problem dalej się utrzymuje?

Problem znikł, piszę teraz z Firefoxa. I z tego co widzę, to nie ma problemów po poruszaniu się zarówno po wortalu, jak i po forum. Dzięki ;]

Wszystko już gra.

Dzięki za pomoc!

Pozdrawiam

Nie wiem dalej co jest grane :!: :frowning: Wasz portal otwiera się prawidłowo tylko pod Operą 9.25 :frowning: Pod innymi już przeze mnie wspomnianymi (tj. IE 7, FF 2.0.0.11 cz Maxthon 2) dalej widac tylko tekst i niektóre obrazki, a poza tym strona jest “biała” :? Może tu ma wpływ ostatnia aktualizacja Javy 6 update 3? Nie wiem, ale jest to “trochę” wkurzające, bo jest Wasz portal moim ulubionym i nie wiem co może być tego przyczyną :?: Raczej wirusa nie mam, bo poza swoim ArcaVirem 2008, skanowałem komputer innymi skanerami online (Kaspersky, Panda). Moze brakuje mi jakiegoś programu :?: Dodam jeszcze, że zgodnie z Waszymi zaleceniami przed instalacją Javy 6 update 3, odinstalowałem poprzednią 6 update 2. Pozdrawiam Wasz portal :smiley:

AFAIR któryś z adminów (tomekb) pisał że naprawił usterke.

u mnie wszystko działa poprawnie.

No panowie co sie stało opera w ogóle nie może otworzyc strony głównej vortalu , ie , i reszta przeglądarek mają vortalową strone rozjechaną od 2 tygodnii ??

forum dobrze sie wyświetla :slight_smile:

Coś u Ciebie musi być nie tak, bo u mnie wszystko wyświetla się poprawnie.

Nie wygląda to więc na problem po stronie vortalu.

U mnie też jest ok.