Notoryczne przerywanie pobierania pakietu kodeków FFDShow

Witam.

Chciałem zgłosić problem, który zauważyłem już kilka (kilkanaście) miesięcy temu.

Mianowicie, podczas pobierania z Vortalu pakietu kodeków FFDShow następuje przerwanie pobierania.

Przeglądarka OPERA sygnalizuje to informacją: Błąd, gdzie można kliknąć na przycisku: Wznów i pobieranie jest kontynuowane. Tak dzieje się kilka razy podczas jednego pobierania.

Przeglądarka MOZILLA FIREFOX po prostu kończy pobieranie, np. przy 5%, więc Mozillą Firefox pakietu tego pobrać się w ogóle nie da.

Problem ten zauważyłem tylko przy pobieraniu pakietu FFDShow.

P.S. Problem ten nie tyczy się na pewno mojego komputera, ponieważ z ciekawości sprawdzałem na kilku komputerach i wszędzie to samo.

Pozdrawiam serdecznie.

Sprawdziłem z ciekawości i ściągnąłem bez problemu w kilkanaście sekund.(Mozilla)

Nigdy nie miałem z tym problemu.

Również potwierdzam słowa @up. Link działa i poprawnie można pobrać kodek.

u mnie sciagnelo sie w kilka sekund przy uzyciu opery

Czyli z tego wychodzi że problem nie wynika z powodu nieprawidłowości w komputerze czy systemie, bądź błędów po stronie DP, tylko jest to wina Twojego łącza internetowego.

BTW “Lisek” bez najmniejszych kłopotów pobrał pliczek z dobrą prędkością ok 100 KB/sek.

Dzięki za odpowiedzi.

Czyli z tego co widzę, to wina wolnego łącza internetowego - posiadam łącze 150kb/s, prędkość pobierania, ok. 18 kb/s.

Łącza internetowe komputerów, na których próbowałem pobrać pakiet FFDShow, również były mizerne (podobnie, jak moje).

Dziwi mnie, dlaczego takie problemy mam TYLKO przy pobieraniu FFDShow. Inne programy z dobreprogramy.pl pobierają się bez zarzutów.

Co ma wspólnego wolne łącze internetowe z notorycznym przerywaniem pobierania pakietu FFDShow :?

Opera

389463dd83622375m.jpg

Pozdrawiam

Na Mozilla Firefox 3 Beta 4 bez problemu pobrało z prędkością 230-240 kb/s

Ok, nie chwalcie się już swoimi prędkościami pobierania :wink:

Ja zastanawiam się, dlaczego przy wolnym łączu następuje przerwanie pobierania TYLKO I WYŁĄCZNIE kodeków FFDShow (każdą przeglądarką).

Interpretacja chybiona (czym się tu chwalić :? ), przynajmniej w moim przypadku post miał na celu wykazanie, że w tym konkretnym przypadku nie jest to winą przeglądarki (Opery) - ogólnie, a także jako potwierdzenie, że nie ma tu też winy vortalu.

Na marginesie - próbowałeś dla porównania pobrać ten plik z innych witryn downloadowych ?

Moja wypowiedź nie była napisana w celu ‘‘lansu’’, tylko po to by stwierdzić, że u mnie nie występuje problem pobierania tego pliku i że prędkości pobierania są dobre, nie jakieś masakryczne niskie.

Proponuję skorzystać z jakiegoś menadżera pobierania plików:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=1& … nia+plikow

Menadżer pewnie też nie pomoże…

A niby czego ma nie pomóc ??

Skoro serwer obsługuje wznawianie przerwanych pobierań, to pomoże na 100 %.

:slight_smile: