Gdzie można znaleźć filmik z zlotu DP?

Pytanie jak powyżej i czy jest jeszcze dostępny ten film?

Z góry dzięx za odp.

http://dobreprogramy.pl/index.php?a=182&dz=8

http://zlot.dobreprogramy.pl/

Tam masz wszystko o zlocie w tym filmiki

thx

A zapytam nieśmiało…

Co się dzieje z filmem o którym była informacja:

“W przygotowaniu jest ogólny film ze Zlotu w formacie DVD, którego obraz ISO udostępnimy do swobodnego pobrania.”

Niestety cierpimy na notoryczny brak rąk do pracy… :frowning: Mam nadzieję, że uda się to zrobić w wakacje, przed II zlotem, do którego - nieoficjalnie - już rozpoczęliśmy przygotowania :wink:

To pozostało odliczać czas i trzymać kciuki żeby był tak samo udany jak poprzedni :wink:

ja bedzie niedaleko krakowa to ja wpadam

Ehh… Szkoda że nie mam 18 lat :frowning: bo chętnie i ja bym się wybrał na zlot.

A kto mówił że tylko od 18 :stuck_out_tongue:

Niepamiętam, ale jeszcze przed 1 zlotem jak były zgłoszenia to chyba pisało że 18+ .

No to zmień na 18 w profilu, to nie poznają :stuck_out_tongue:

i jeszcze lewy dowód… Zresztą… niektórzy myślą że mam osiemnastke bo jestem wysoki. hihi.

Poczekam jeszcze 2 lata i pojade ;p

:smiley: A czy II zlot będzie we Wrocławiu (spora część redakcji stamtąd pochodzi)? Jeśli tak to chętnie się pojawię 8) .

Niestety trzeba będzie mieć ukończone 18 lat :frowning: Powody opisywaliśmy szerzej rok temu - w skrócie jest to podyktowane wymogami prawa. Osoby niepełnoletnie musiałyby na czas Zlotu pozostawać formalnie pod naszą opieką, a za każdym przecież nie będziemy mieli czasu i możliwości chodzić i pilnować… Bardzo nam przykro ale nic na to nie poradzimy…

Na razie nie chcielibyśmy podawać szczegółów, zdradzę tylko, że kolejny Zlot - dla równowagi - będzie tym razem nad morzem :wink: Wszystko jednak będzie przygotowane tak aby dojazd nawet z dalszych zakątków naszego kraju był jak najlepszy. Bardziej konkretne informacje podamy w połowie lipca.

grunt to cierpliwość ja jeszcze poczekam do 5 zlotu

Rozumiem,że nie ma możliwości, żebym przyjechał z osobą pełnoletnią-moim opiekunem?

W dodatku nad morzem 2 godzinki jazdy samochodem od mojego miasta, żałuje że nie urodziłem się o te 2 lata wcześniej…

a ja że nie urodziłem w 1990 r. chociaż do przyszłości mi się nie śpieszy

O II Zlocie jest dyskusja w odpowiednim temacie

viewtopic.php?f=4&t=257998