Nieaktywni moderatorzy :

Witam :smiley:

Nieaktywni, mam na myśli nie udzielający sie na forum .

Może by tak administracja forum "zrobiła " aktualizacje takowych ??

…wiem …wiem ,nie mój to problem no ale zapytać zawsze można ?

Naprawdę szukasz problemów tam gdzie ich nie ma… Nie przyszło CI do głowy, że czasem w życiu zdarza się tak, iż przychodzi taki okres podczas którego nie można poświęcać dużo czasu forum? Choroba, rodzina, praca, sesja, cokolwiek…

Airborn , gdybym miał problem, napisał bym w odpowiednim dziale :stuck_out_tongue:

oczywiscie każdy ma swoje chwile te złe i dobre :?

dlaczego wybuchasz na mnie ??

Zadałem pytanie ,otworzyłem temat a Ty jak zwykle kontra wszystkiemu :frowning:

Aż taki zły jestem? Nawet nie wiedziałem. I nie wybucham, przedstawiam tylko argumenty mogące uzasadnić Tobie bezsens tego tematu. O właśnie argumenty, coś czego zabrakło w Twoim poście :wink: Jacy moderatorzy są nieaktywni? adpawla dawno nie było, ale chyba tylko jego, ale jak pisałem, co z tego, może nie może teraz siedzieć na forum?

P.S.

Nie przeciwny wszystkiemu, tylko przeciwny wynajdywaniu problemów tam gdzie ich nie ma.

Skoro moderatorzy nie otrzymują wynagrodzeń za pracę na forum to nie muszą wcale na nim przebywać. Jest wiele innych ważniejszych rzeczy w real live niż siedzenie przed kompem i czytanie setki postów. Ludzie mają prace do której muszą chodzić, szkoły czy inne rzeczy.

Zakładamy oczywiście iż autor tematu przebywa 24h na forum i ma wiarygodne dane co do przebywania na nim moderatorów…bo “nieudzielanie się” nie musi być wcale tożsame z brakiem wykonywania należnych moderatorom “obowiązków”…a że ktoś nic długi czas nie napisze…no cóż wcale nie musi… :roll:

Witam drogich forowiczow ,nie miałem zamiaru zakładać tematu bez sensu ,ani zaczynać kłótni .

@ Airborn ,

Ty zawsze jeśli twierdzisz ze,temat jest bezsensu piszesz w nim ze jest taki ?,czy tylko w takowych które dotyczą administracji i moderacji :x

@ Madafaker ,

nie przebywam na forum 24 h,wystarczy wejść w opcje gdzie widać kto i kiedy napisał ostatniego posta :wink:

btw.

zakładając temat,chciałem uświadomić gronu użytkowników który z “modów” jest mniej lub więcej udzielajacy sie na forum ,to wszystko z mojej strony :smiley:

xulu , założyłeś temat aby pokazać tylko nieaktywnych modów, czy może coś jeszcze?

Czy w najbliższym czasie doczekamy się twojego tematu o nieaktywnych userach?

Problem w tym, że masz zdecydowanie niekompletne informacje.

Ta wersja forum daje nam nowe możliwości, do których

należą też logi aktywnosci Moderatorów, nie mające nic

wspólnego z napisanymi przez Nich postami, a widziane

jedynie przez Nich oraz Adminów.

Od siebie dodam, że kilka dni temu napisałem jedynie

2-3 posty, a w logu aktywności znalazło się aż 25 wpisów,

dotyczących interwencji.

Userzy tej pracy nie widzą.

BTW.

Moderator nie musi pisać postów, by być aktywnym na forum :stuck_out_tongue:

Pytanie - wiedzałeś o tym ,czy też nie ?

Przychylam się raczej do I opcji :stuck_out_tongue:

Uaktywniam się.

W pełni popieram powyższą wypowiedź. Śledzę temat od początku i widzę, że nie zostały tutaj przedstawione żadne konkretne nicki moderatorów, a więc niemożliwe jest nawet wyjaśnienie sprawy, a nawet sprawdzenie czy faktycznie taka sytuacja miała miejsce. Jak słusznie zauważył kolega Airborn autor tematu nie podparł się żadnymi argumentami - takie tematy powinny od razu lecieć do śmietnika. Nie widzę sensu kontynuowania tego tematu, jak widać w historii postów nic dobrego z tego nie wynika.

Zasadniczo staram się w każdym, ale ze względu iż regularnie przeglądam tylko część działów na forum, nie w każdym mogę…

być może , nie mogę zaprzeczyć :slight_smile:

ale wiesz ,przyzwyczajony jestem do tego, ze jak ktoś pisze to -jest aktywny :wink:

xulu , Ja też nie piszę za wiele, ale na forum jestem. Niepiszący nie zawsze równa sie nieobecny, czy nieaktywny.

Niepiszący = nieaktywny :wink: jedno i to samo, nieaktywny czyli nic nie robi, no moze przeglada w tym wypadku forum.

Nieobecny czyli nawet nie przegląda tego forum :P.

I można byc obecnym chociaż nic nie pisac.

:wink:

A nie można być aktywnym wysyłając w kosmos setkę tematów dziennie nie pisząc przy tym ani słowa?

Tyle że powyższe nie dotyczy moderatorów i ich mrówczej pracy.

Broń mnie panie Boże przed taką aktywnością :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

z jednej strony brak aktywnosci moderatorow (i mam tu na mysli faktyczny brak aktywnosci a nie to ze nie pisza postow) nie mozna tlumaczyc tym ze maja swoje sprawy, prace, dzieci, itp. bo nikt moderatorem na sile nie zostaje wiec jezeli ktos nie ma czasu na sprzatanie forum to nie powinien sie tego podejmowac

z drugiej strony sa moderatorzy ktorzy byli aktywni na forum a po jakims czasie przestali z roznych powodow i sprawa administracji jest to czy danego moderatora pozbawic uprawnien i obowiazkow czy jednak zaczekac z taka decyzja

Tylko, że to stwierdzić mogą tylko osoby mające dostęp do logu aktywności moderatorów, bo jak już zostało tutaj wspomniane duża część (a być może nawet większość) działalności moderatorów nie jest widoczna dla użytkowników. Czasami nawet sami moderatorzy nie są dla nich widoczni mimo obecności na forum :wink:

Dlatego też proponuję zaby zakończyć ten temat trafnym i jedynym słusznym w odniesieniu do niego stwierdzeniem:

sdar , ależ oczywiscie w pełni sie z tobą zgodzę, co do twojego ostatniego cytatu.

Tylko jedno mnie zastanawia czy Ty np. będąc aktywny (zalogowany) nie spełniasz swoich obowiązków których my nie widzimy :slight_smile: ,myślę ze nie , i tu mnie zastanawia jak moderator który jest “niewidoczny”,niezalogowany spełnia takowe nie chce sie logować ,udzielać ,czemu?.

mam na myśli to ze jak ktoś nie loguje sie na forum i nie pisze ,jest moderatorem nieaktywnym ,być może sie mylę ale cóż ,każdy ma prawo do pomyłek ,moderatorzy tez .

jedna myśl do głowy mi teraz sie nasunęła "jeden za wszystkich ,wszyscy za jednego " tak trzymać :ok: