Nowość na forum - Galeria!

Jak już niektórzy zauważyli dzisiaj uruchomiliśmy Galerię na naszym forum.

Mamy nadzieję, że to będzie pożyteczny dodatek pomagający zarówno w rozwiązywaniu programów jak i aby podzielić się widokiem swojego pulpitu czy np. śmiesznym komunikatem błędu wygenerowanym przez jakiś program. Dzięki Galerii nie trzeba będzie już podawać linków do zewnętrznych serwisów takich jak np. Fotosik, tylko będzie można to zrobić do naszego forum :wink:

Galerię na razie uruchamiamy w testowej fazie. Ustawione są początkowe ograniczenia maksymalnej wielkości obrazków (zarówno w pikselach jak i w kB) aby w kilka dni nie zapchało nam się miejsce na dyskach :stuck_out_tongue: Docelowo wielkości te będą zwiększone, pojawi się także więcej kategorii.

Zachęcamy do korzystania z Galerii. W szczególności liczymy na dzielenie się zrzutami z Waszych pulpitów - pokażcie z jakich systemów korzystacie czy to Windows, Linux, Mac OS czy jeszcze inny :wink:

[offtopic] Krogulec, wygląda na to że Twój pulpit sie nie wgrał :stuck_out_tongue: [/offtopic]

super extra ale bardziej by się przydało cytowanie fragmentów postów oraz domyślne otwieranie linków w nowym oknie tak jak było na starym skrypcie .

Niestety naniesienie niektórych zmian w nowym phpBB jest skomplikowane i pracochłonne. Pamiętamy jednak o tym - wkrótce dołączy do nas nowy webmaster, którego zadaniem będzie m.in. wykończenie tego typu rzeczy na forum.

Hmmm - ja go widzę :?

Krogulcze, może więcej informacji na ten temat :smiley:

ja np. baaardzo ciekawy jestem…

Przez chwile go nie było widać, już jest ok :wink:

nie lubię się czepiać szczegółów, ale znalazłem 2 blędy

06fa085e2a69e94f.jpg

  1. Nie powinno być obraz został pomyślnie oceniony

  2. Kliknij here

to samo jest w dodawaniu obrazów… mi to oczywiście nie przeszkadza ale lepiej żeby forum było całe po polsku :wink:

Spędziliśmy wiele godzin aby przetłumaczyć różne opisy, komunikaty, przyciski itp. Widać coś przeoczyliśmy. Postaramy się to jak najszybciej poprawić.

Będziemy naturalnie wdzięczni za zgłaszanie innych błędów, a także sugestii (np. co do kategorii).

to może jak uporacie się z błędami to założycie coś w stylu “Sprzęt i wszystko co z nim związane”

nie wiem czy to dobry pomysł… ale nie krzyczcie na mnie jeśli zły :stuck_out_tongue:

:arrow: viewforum.php?f=19 :expressionless:

xulu , chodzi mi o zdjęcia o hardware np. zestawy, niecodzienne metody chłodzenia i różne zastosowania w PC-tach… itp.

suepr…pytanie…mozna używać glaeri jako hostingu zdjęć?? co by było jakbym dał

image_id: 37?

edit:o działa…fajno…

klopas ,

Ciekawe zrzuty ekranu :stuck_out_tongue:

Przyłączam się do prośby o utworzenie kategorii dot. Hardware, Chłodzenie konwencjonalne, chłodzenie wodne, modyfikacji etc… <- wszystko wrzucić do 1 kategorii.

Mówisz i masz :wink:

Błąd językowy w galerii:

b52cab77309d2740.png

Coś skrypt odpowiedzialny za wyświetlanie zdjęć nie działa poprawnie na Opera/9.26 (X11; Linux i686; U; openSuSE 10.3; pl)

190957856e4219b5m.jpg

Zamiast “Komentujący” powinno być “Publikujący”.

chciałem zgłosić taką błąd załóżmy że wstawiam sreena korzystając z BBCode obrazu np:

image_id: 62 i opisuję jakiś problem a w obrazie są jakieś pomoce, ktoś klika na miniaturkę powiększa, elegancko otwiera mu się powiększone zdjęcie, ale w lewym górnym rogu pod nazwą obrazu jest przycisk _ Poprzednia strona _ gdy ktoś go kliknie pojawia się poprzedni obraz, a powinien pojawiać się czytany temat.

PS: sami spróbujcie kliknijcie na zdjęcie i potem poprzednia str.