Jaka mp3 do 100 zł?

Witam.

Jaki polecicie odtwarzacz mp3?? Myślałem oczymś z creativa ale niewiem jaki model wybrać.Mam obecnie jakąś starą mp3 za firmy vakoss :stuck_out_tongue: no i już jej żywot się kończy (wyskakują errory itp,zaczeła charczeć.

Na mp3 chce przeznaczyć 100zł. 256mb pojemności w zupełności wystarczy.

Mp3 powinna działać pod linux’em (ubuntu 7.04) i nie musi mieć radia.

PS

Czy to jakaś różnica czy w komputerze mam usb 1.1 a w mp3 będzie 2.0 ??

Polecam SanDisk Sansa m240. Na tej aukcji jest po 110 zł, naprawdę polecam. Używam go już rok i spisuje się świetnie

pozdrawiam

zapomniałem dodać że allegro nie wchodzi w grę…będę kupował mp3 w jakimś supermarkecie.

Nie widziałem nigdy tego w sklepie…

czy sansa odtwarza pliki po folderach czy jeszcze nie ?? ?? ??

http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/58717 jednak zwracając uwagę że te blisko 100zł to jakieś dziwne kolorki, a normalny to biały za 120 więc myślę że warto by było dopłacić do http://www.skapiec.pl/site/cat/15/comp/58718

http://sklep.vobis.pl/oferta/audio_vide … 12_mb.aspx

Creative…512 MB… 79 zł :stuck_out_tongue: Polecam ostatnio ją kupiłem.

To co podał kolega Szymon Stępniewski jest chyba najlepszą opcją-sporo pamięci i znana firma a nie jakieś No name. :?

Złączono Posta : 28.04.2007 (Sob) 10:12

Tylko tyle że wolniej będą Ci sie pliki zapisywac z kompa na odtwarzacz.

i tak tez chyba zrobie własnie z tego VOBIS tylko nie wiem moze czy mozna do nich podjechac do sklepu i ja odebrac ososbiscie w tej samej cenie 79 zł ?? ?? ??

pozdro

kolor123 ja właśnie dzisiaj jade do carefura i tam jest Vobis :slight_smile:

Chyba tam kupie tą mp3 za 79zł :slight_smile:

aha rozumiem a mozesz mi napisac czy zakupiłes bez problemu w tej cenie co włąsnie jest tutaj podana ?? ?? 79 zł

właśnie wróciłem ze sklepu,kupiłem tego creativa za 79zł.

Jakość dźwięku jest niesamowita :slight_smile: w porównaniu z moją starą :slight_smile:

Jakość wykonania mp3 też jest dobra.Z zakupu jestem baaaaaaaardzo zadowolony i bardzo dziękuje wam za pomoc w wyborze :slight_smile:

Nie ma za co :wink:

aha czyli zakupiłes tego playerka sobie, powedz mi obsługuje on foldery - czyli jak bede sobie wrzucał całe płytki i powedz jak te słuchawki w zestawie i czy on głośno gra ??

pozdro

Też mam tą mp3-ke i jest bardzo dobra naprawde

rozumiem ale moze cos napiszesz o niej czy obsługuje foldery i czy jest to wygodne, i jak czyta TAgi w piosnkeach dokłanie ??

powiedz mi takze jak te słuwhacwki z zestawu się sparwują ??

tak

takie sobie :stuck_out_tongue:

tak

zawsze miełem problem ze słuchawkami bo mi z uszu wypadału :stuck_out_tongue: mam jakieś dziwne uszy :smiley: ale te są świetne.

HAHA…i to jeszcze jak głośno.W skali od 1 do 25 w domu mam ustawione na 1 i tak jest za głośno :stuck_out_tongue:

no proste takze ją sobie kupuje cena jest bardzo dora jak za 512 i to dobrej firmy

pozdro

Złączono Posta : 02.05.2007 (Sro) 0:23

ja własnie sobie dzis tego samego zakupiłem proste playerek jest super, ladnie gra odtwarza folderki jest głosny (komunikcja miejska WWA), bardzo dobra konstrukcja i mysle ze 512 spokojnie wystarcza

Złączono Posta : 05.05.2007 (Sob) 8:50

takze go sobie zakupiłem i jestm mega z niego zadowolony fajnie gra ogolnie jest spoczko polecam wszystkim