Połączenie dwóch archiwów w gadu-gadu

Otóż miałem swoje gg na którym miałem wiele ważnych dla mnie rozmów, później zrobiłem formata, oczywiście kopiując całe wcześniejsze archiwum sobie na płytkę. Teraz zapomomniałem sobie je dodać od razu do nowo utworzonego gg z tym moim starym numerem. I tutaj zaczęło mi się tworzyć od nowa archiwum, w którym mam już wazne rozmowy, teraz chciałbym połączyć te dwa archiwa. Czy jest jakiś sposób aby je połączyć. Bo mogę zastąpić nowe archiwum starym, ale wówczas nie będę miał tych rozmów co zapisały mi się ostatnio.

raczej nie da rady ;p

Brawo dla mojej błystkotliwości, zadałem pytanie, na które odpowiedź jest w programie gg :slight_smile: Aby zrobić to co chciałem należy jedynie: otworzyć archiwum, którego własnie tez nie chcemy stracić, potem Archiwum–>Importuj i zaznaczamy plik gdzie mamy stare rozmowy i klikamy otwórz i gra:D

o to sobie zapamiętam na przyszłość :smiley:

si@tk@rz , jaki plik skopiowałeś, że po jegu wklejeniu, zaimportowałeś archiwum?

Gdy wybierzemy Archiwum–>Importuj wyskoczy nam okienko i wybieramy to archiwum które chcemy dołączyć do tego nowego, a mianowicie plike archives.dat