Neostrada , rekordowo niskie transfery

Witam jak w temacie , mam neo 1 mega , sprawdzam teansfer łącza na stronie http://speedtest.net/ . Jeśli ktoś przy 1 mega miał niższe to proszę o wpisy . Mój wynik :

200898274.png

Dzisiaj jest nie dużo lepiej

201075945.png

choć to 100% lepiej , dziękuję ci tpsa

tego typu testy często pokazują nieprawidłowe wartośći. Sprawdź innymi i sam zobaczysz.

Jeśli strony otwierają sie po 10 minut to jak myślisz co zobaczę ? Wczoraj nie mogłem z tego powodu zamieścić tego tematu na forum . Pan konsultant z tpsa twierdzi , że są prowadzone jakieś prace , tylko nie wie kiedy się skończą , Dziwne , że nawet dziś w święto narodowe też pracują na … no właśnie nad czym ? Aktualizacja do jednego z motywów do FF , 1,8 MB ściągała się jakieś 8 minut .

Oni pierniczą głupoty … mam to samo … moi kumple z osiedla też !!

Tylko pytanie czy netia podpięta na tych samych łączach będzie mnie zawodziła tak jak mnie neo i Pana rattlesnake także ?

Sprawdź destroy , to się przekonasz.

Swoją drogą, to nie tylko Netia istnieje na rynku. Możesz sprawdzić na przykład oferty UPC, albo Dialog’u, albo TELE2, albo innych, których nie wymieniam, bo jest ich tyle, że jest w czym wybierać.

mam tele2 te same łącza co neo i mam wszystko normalnie mam 1mb :wink:

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 13:16

daj logi może masz jakiś syf

a dupa tam… Neostrada jest beznadziejna… Mój kuzynek ma neostrade 512 ostatnio chciałem coś u niego ściągnąć jakiś programik i co… transfer 16kb/s poprostu kicha! !!

201087225.png

Mój wynik … ale to dopiero wczesna godzina o 16 będzie dopiero słabo.

UPC niestety nie ma w moim mieście nad czym ubolewam. Na razie mogę mieć najlepiej Netie.

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 13:42

Aha mam prędkość 256Kb/s wg neostrady.

201098616.png

u mnie wyszło takie cos … a mam neo 512… ;|

Mi tam chodzi normalnie…

Mój znajomy ma neo 1mb i mu sciagalo 16kb/s, zainstalowal cFosSpeed i juz mu normalnie szło 128kb/s

posiadam neo 1 mb

201104905.png

W neo 1mb czym później to tym mniejsza prędkość się robi …

neo, netia, tele2, to wszystko jest na linii tepsy, więc niema różnicy z prędkością. ja mam netie 1mb i mam ją od 2 miechów, ale na początku wszystko miałem ok czyli prędkośc 1,3mb pokazywało(tylko kilka dni), potem prez miesiąc 1mb a teraz 880kb, wiecie może czego to wina?

201140414.png

Mam neo 1mb i taki wynik. Troche słabo.

201145591.png

(1 Mb/s)

nie ma sensu przedłużać umowy

tu mam watpliwosci

nie wiem jak to wyglada w polsce ale mieszkam w niemczech wschodnich i tutaj wyglada to podobnie jak w polsce tzn. wczesniej byl monopol (w polsce TP, tutaj Deutsche Telekom) i jezeli chce zalozyc dzisiaj internet to zglaszam sie do jednej z wielu firm a i tak leci to przez kable nalezace do Teleko

firma Alice oferuje internet z predkoscia do 16Mbit/s

zapytalem wiec pracownika tej firmy ile by to bylo na konkretnie mojej linii na co on skonsultowal sie z Telekom i dowiedzial sie ze Telekom oferuje na tej linii maksymalnie 3Mbit/s i stwierdzil ze oni maja lepszy sprzet wiec skoro Telekom wyciaga na tej linii 3Mbit/s to od nich bedzie 4-6Mbit/s

bylem dosc sceptyczny ale ze akurat bylem bez internetu i znalazlem bezprzewodowa siec sasiada pietro nizej, to dogadalem sie z nim ze dorzuce sie mu do rachunku za internet i bede mogl korzystac bezprzewodowo z jego sieci

okazalo sie ze sasiad korzysta z uslug firmy Alice i na tym laczu sciagalem z predkoscia 6,5Mbit/s mimo ze jest to kabel nalezacy do Telekom i Telekom twierdzi ze mozna z niego wyciagnac maksymalnie 3Mbit/s

201316446.png

mam neo 512 ;] i jakoś od dłuższego czasu nie narzekam na prędkość łącza…

Mi się zdaje że u mnie i u autora tematu występuje pewno jakaś przeciążona linia . Mianowicie gdy dużo użytkowników akurat korzysta z neo. Ja mam tylko nadzieje że jak zmienię dostawce to wszystko ulegnie zmienia : :smiley:

mam neostrade 4 lata wszystko było ok do marca tego roku do szybkości 512kb potem zmieniłem na 1mb i zaczeły sie problemy neo sie rozłacza 2-4 razy na dzień a od miesiaca szybkość tak skacze ze szkoda gadac ale z reguły jest ponizej 500kb a moj rekord to 12kb kiedy to zgłosiłem do tpsa stwierdzili ze serwer jest przeciazony i mam sie uzbroić w cierpliwość tylko jak długo pozdrawiam wszystkich uzytkowników neo i moze w koncu cos z tym zrobią

neostrada to jeden wielki syf…tak jak np. gg…

205184544.png

a mam neta w inei (icpnet) przez kablówke 512KB/s

a Ja mam ASTER 2mb w dzień i 4mb w nocy, jestem bardzo zadowolony, poprzednio miałem neostrade i same problemy.

205187478.png