Najlepszy antywirus 2007 roku

Witam!

Chciałbym sie dowiedzieć, jaki antywirus zdaniem użytkowników dobreprogramy.pl jest najlepszy.

Prosze o wypełnianie ankiety :slight_smile:

Witaj serdecznie :smiley:

Chciałbym bardzo zagłosować ,lecz nie mogę ponieważ korzystam z jednego cały czas tzn. Nod 32 i nie wiem czy któryś z Twojej listy jest lepszy czy gorszy .

Tak szczerze powiedziawszy ciężka taka ankieta :stuck_out_tongue:

Zgadzam się z poprzednikiem. Tylko że ja używam darmowego avasta!

Witam. Zgadzam się z poprzednikami używam NODa na temat innych się nie wypowiadam:)

Moim zdaniem najlepsze antywirusy to są Kaspersky, Nod32 i G Data.

Ankieta powinna raczej mieć nazwę “Jakiego programu antywirusowego używasz”. Nie jestem w stanie obiektywnie ocenić, który z nich jest najlepszy, poza tym miernikami jakości są różne czynniki.

Tak więc mogę tylko zagłosować na Kasperskiego bo właśnie z jego usług aktualnie korzystam.

Temat wiele razy poruszany na forum.

Każdy używa takiego jakiego uważa według niego za najlepszy.

Osobiście używam Avasta ponieważ:

1.Jest darmowy.

2.Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

3.Nie zauważyłem aby pobierał dużo zasobów systemowych, aczkolwiek jako antywirus zawsze coś tam zje ale nie jest to aż tak zauważalne.

Jest to tylko moje skromne i subiektywne zdanie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Witam !!

Zgadzam się z poprzednikami. Niestety w kwestii antywirusów nie da się powiedzieć, który jest najlepszy. Jeżeli można by uszczegółowić, że najlepszy w znajdywaniu klasycznych wirusów, robaków, etc, to sprawa byłaby zdecydowanie prosta. Poza tym z kolejnymi wersjami i skuteczność programów się zmienia. Teraz skuteczność programu może dawać - powiedzmy, że przy kompleksowych badaniach - 5 miejsce, podczas gdy pół roku wcześniej pozwalała na zajęcie tylko 20 miejsca.

Może więc nie będę oryginalny, ale powiem, że przetestowałem kilkanaście antywirusów i najbardziej przypadł mi do gustu darmowy Avast. W połączeniu z Comodo Firewall tworzy naprawdę dobry zestaw… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Serdecznie pozdrawiam !!

Dimatheus

Witam

Przez ostatnie 2 lata używałem Kaspra od 2 tygodni G-Data internet Security TotalCare i z tych dwóch według mnie lepszy jest G-Data. Po zmianie antywira komp szybciej mi się uruchamia i necik żwawiej śmiga.Zaletą Kasperskiego było szybsze skanowanie całego dysku, tu G-Data jest zdecydowanie wolniejsza.Ochrona jest według mnie na podobnym poziomie.

Witam

Używam Avast - nie stać mnie na płatny program, ale najlepszy jest chyba Kaspersky.

Nod32 niestety mnie zawiódł, pożeral mi połowe proca i nie potrafiłem sobie z tym poradzić.

Ogónie to najlepszym antywirem jest mózg i odpowiednie myślenie. Antywirus i firewall powinny tylko go wspomagać.

Zgodze sie z @Dimatheus, że połączenie Avast z Comodo Firewall jest według mnie najlepszym połączeniem.

Pozdrawiam,

buri

Ja tam uważam ze MKS byl najlepszy :!: :!: no na pewno SCANNER ONLINE

pozdrawiam

:slight_smile: widzę, że to bardzo luźna ankieta i odbiegająca od rzeczywistości :wink: Najlepszy był Kaspersky i pewnie jest :wink:

To nie antywir tylko pakiet internet security, pozycja tym bardziej bezsensowna iż poniżej znajduje się NOD32.

Wiem, ale chciałem sprawdzić, czy cały zestaw nie jest lepszy od samego NODa :wink:

A jaki antywir bierze najmniej RAMu?

Mam kompa narazie z 256MB DDR :slight_smile: Win XP :slight_smile:

Uzywalem kilku z wymienionych i prawde mowiac Kaspersky jest the best :mrgreen: nigdy mnie nie zawiodl, uzywalem G-data i nie powiem zeby zle dzialal, ale strasznie mi kompa opoznial wszystko zaczelo dzialac jakby ktos smole na procka wylal :?

Pozdrawiam

niewieże :o wiem ze mks nie jest najlepszy ale avast przed nim :o ludzie :shock: