Wybór dostawcy internetowego

Witam. W grudniu 2005 roku założyłem sobie net (Neostrada, 128Kb/s). Była to “Mistrzowska promocja” Przez pół roku płaciłem 1,22 zł, po tym okresie 60 zł. Jakiś czas temu w tej samej cenie podnieśli mi prędkość do 256Kb/s. Umowa była spisana na dwa lata, teraz się skończyła i przeszła na czas nieokreślony. Nigdzie nie mogę znaleźć ile będę płacił teraz za net (jeśli ktoś wie to prosiłbym o odpowiedź), oraz czy warto podpisywać nową umowę z TP czy wybrać alternatywnego dostawcę usługi?? Pozdrawiam.

napisz jakich masz alternatywnych dostawców? ;] choć chyba wszystko lepsze od neostrady ;] ja polecam net przez kablówke upc ;] i weż coś szybszego bo 256kb/s to trudno internetem nazwać w obecnych czasach :stuck_out_tongue: minimum z 1mb/s ;]

Mieszkam w Małopolsce i to w takim miejscu gdzie jakiś czas temu tylko telekomunikacja z neostradą docierała. Teraz jest chyba trochę lepiej, nie wiem dokładnie TELE2, NETIA, MULTIMO.

Bierz Netię, korzystam od lutego na łączach TP i do dzisiaj zero problemów, szczerze polecam.

edit // i oczywiście jest taniej niż w telekomunikacji ;]

Na temat takich dostawców jak Tele2 czy Multimo się nie wypowiadam, bo nie miałem okazji korzystać z ich usług, ale o necie z Tele2 zbyt pochlebne opinie nie krążą.

Tu masz tabelkę z cenami neo

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int … ?_p=664172

Już nie przesadzaj :roll:

Jak już to minimum 512kb/s