Odtwarzacz mp3/mp4 do 500zł

Witam. Jaki odtwarzacz mp3/mp4 polecacie kupić tak do 500-600zł?? :smiley:

Cechy jakie powinien posiadać to:

  • jak najlepsza jakość muzyki

  • pamięć min. 4GB

  • jak największy kolorowy, dobrej jakości wyświetlacz

  • radio

  • odczyt jpg., i filmów

  • być jak najcieńcszy :slight_smile:

Osobiście biore pod uwagę firmy Creative, iRiver, Apple ale wszystkie sugestie mile widziane :wink: :idea:

Wiele zależy od jakości plików, które sobie wgrasz.

Zależy w jakim formacie filmy są.

Ja kupiłem ostatnio

http://pl.europe.creative.com/products/ … duct=16999

No i jak?? :idea: Mógłbyś coś więcej napisać o nim? Jak wykonanie, jakość wyświetlacza, jakość muzyki itd?

Bo ja właśnie poważnie myśle nad tym ZEN’em :slight_smile:

ipod nano III gen 8 gb - 500zł na allegro

Za taką cenę bierz coś z Ipodów, nie tykaj Creativa.

Tak tylko najprawdopodobniej sprowadzane skąś tam i bez gwarancji :lol:

A w ogóle wielu ludzi sądzi że ipody są przereklamowane i wcale nie są takie doskonałe… a poza tym nie m radia

:expressionless:

Mam coś dla Ciebie: cienki jak chciałeś, ma bardzo duży wyświetlacz, 4gb pamięci, solidnie wykonany, no i sama firma budzi już respekt:

http://www.agito.pl/odtwarzacze_przenos … 40393.html

Bo??

Następny wielce rzeczowy i konkretny post. Tak się składa, że jeśli chodzi o Creative to można przyjąć, że kupujesz dobrej jakości sprzęt.

No i nie wiem - prezent :stuck_out_tongue:

Bawiłem się nim chwilę. Dość duży wyświetlacz. Ładnie oddaje kolory. Dźwięk utworów, które już są (oczywiste, ze idealne) bardzo dobry. Te nagrane też niczego sobie nie maja do zarzucenia. Radio odbiera bez problemu - czysty, wyraźny sygnał.

Jak dla mnie, to trochę głośny dźwięk klawiszy. Niektóre opcje związane z odtwarzaniem muzyki czy filmów są dość… nie do końca zrozumiałe. np. nie ma (film) stop - w sensie przerwania odtwarzania i powrotu do początku. Żeby odtworzyć film od początku, musisz wyjść, odpalić inny… i odtworzyć ponownie.

Ale to są tzw. ■■■■■ółki - mozna sie szybko przyzwyczaić.

Wykonanie… jak można mieć zaufanie do czegoś tak małego. Wydaje się kruchy, ale jest solidnie wykonany.

Ja poleciłbym natomiast odtwarzacz MP4 marki iRiver, której sprzęt moim zdaniem jest dużo lepszy niż przereklamowany Creative. Z własnych doświadczeń wiem, że iRiver dosłownie “miażdży” jakością dźwięku…, osoby, które miały okazję spotkać się z odtwarzaczami tej marki z pewnością mnie poprą :mrgreen: Nie wiem natomiast jak jest z jakością odtwarzania plików wideo, bo z tym niestety sie nie spotkałem, lecz jednak i tak wolałbym swoje pieniądze zainwestować właśnie w tą markę.

iRiver X20 (4 GB)

iriver Clix2 black (2 GB)

iriver Clix2 black (2 GB)

QVGA TFT-LCD 2,2 cala, 260,000 kolorów, 320x240 pixeli

Mam taki[tylko że 2,5"] w swojej… I powiem że ten Creative, taki jak ma Monczkin ma obsługę 16mln kolorów.

Jeśli chcesz mieć kino w kieszeni to bierz Creativa.

Danonek jak kumpel ostatnio pokazał jakiegoś Creativa, to powiem że nawet w szoku byłem. :stuck_out_tongue:

-E. nie mówię że te iRiver są złe. :slight_smile: