Dylemat Netia , Dialog , TP

Witam niedlugo konczy mi sie umowa na neostrade w tp 512 i chce zmienic na szybszy internet np 2 mb i zastanawiam sie co wybrac ?? prosze o porade co jest lub moze byc najlepsze Netia , Dialog ,TP prosze o wyrozumialosc nie znam sie na tym zabardzo a przedstawiciele tych firm wiadomo ze mowia ze ich produkt jest naj , dlatego zwracam sie do forumowiczow z ta prosba :slight_smile:

Mam netie 2Mbit.

Polecam

Ode mnie każdy otrzyma informacje, że usługa Netii wg mnie jest najlepsza, ze wzgledu:

-ceny

-jakości usługi (choć Netia idąca po lini z TP, bedzie miale takie same problemy jak Neo, gdyby owe wystąpiły)

-bardzo szybki sposób przejścia z TP do Netii + miły serwis tele i mail

Pobieranie i pingi (opoznienia) całkeim normalne bez zadnych nieprzewidzianych zdarzen (jak do tej pory - 5 miesiecy)

To tyle o Netii, ją bym polecał jako, że jestem z niej w 100% zadowolony.

TP- jako wieloletni abonent nie polecam, serwis taki sobie, a ceny neo wcale nie takie niskie jak sie wydaje… :roll:

Natomiast oferty Dialogu jako takiej nie znam, patrzylem w cennik i ceny są zbliżone do Netii. O jakości usługi nie moge niczego stwierdzic, nie mialem nie polecam i nie krytykuje :slight_smile:

Życze udanego wyboru :smiley:

Ja też polecam Netię. Ceny ma o niebo lepsze od TP. I do tego nie trzeba mieć abonamentu na stacjonarkę za 50 zł lecz za 28. :slight_smile: Mam 1 Mb i jestem zadowolony bardzo, wcześniej miałem Neostradę 512, na którą także nie narzekałem, ale Netia oferuje to wszystko w lepszej cenie. :slight_smile:

Zdecydowanie netia, zresztą takich tematów w ostatnim czasie było sporo na forum, wystarczyło poszukać…

Też mam netię 2mb na łączach TP, już prawie rok bezproblemowo, i do tego taniej niż w TP.

Polecam Aster tanie i zajebiste :smiley: http://www.aster.pl 6MB neta mam