Najlepszy dostęp do internet na chwilę obecną na łączu TP?

Witam. Zastanawiam się, jaki wybrać Internet na łączu Tepsy?

Który najbardziej się opłaca / transfer i pingi mają trzymać się w normie / nie ma mulenia, braku dostępu do netu itd. itp.

W grę wchodzą; Neostrada / Netia / Tele2

Obecnie mam łącze TP i abonament na telefon Socjalny. Chcę przy takim pozostać i uzyskać dostęp do Internetu.

Co wybrać? Szybkość jaką chcę mieć to 1 MB/s.

Przy abonamencie socjalnym nie możesz mieć internetu.

“Przy abonamencie socjalnym nie możesz mieć internetu.” - Bzdura…

najlepiej "błękitna linia ) info bo coś mi się wydaje że tpsa już podłancza na socjalnym tyle tylko że warunki umowy bardziej niekożystne jak na pełnym pakiecie

to nie jest zależne od operatora czy to bedzie netia tele czy tpsa , itp wszyscy ci operatorzy będą działać na lini tpsa , wszystko uzależnione jest od urządzeń , jeżeli będą to przestarzałe technologie (rozdzielki , kable na przysłowiowych drewnianych słupach, szafy )to niewiadomo jak duży pakiet weźmiesz to w godzinach szczytu i tak bedzie neta muliło.

Zainteresuj się tą ofertą http://www.orange.pl/portal/map/map/promotionsint_statdet?id=2616710, możesz mieć internet na łączu TP i abonamencie socjalnym.

U mnie jest cyfrowa centrala TePSy. Wszystkie łącza są na światłowodach. Więc myślę że powinno być dobrze?

A co lepiej w końcu wziąć? Neo/Netia/Tele2

Wybierz między NEOSTRADĄ a NETIĄ

Porównaj ceny i wybierz :slight_smile: