Internet bez telefonu, jaki?!

Moja radiówka mnie dobija…

Jakie znacie dobre oferty w internecie bez telefonu?

a masz blisko sąsiada z telefonem i żyjesz z nim przyjaźnie? jeśli tak to zrób tak jak ja i niech on założy neta przeciągniesz kabel i będziesz za niego płacił. żeby sąsiad był happy to i jemu podłączasz (oczywiście jeśli mało korzysta z neta) no to tyle :smiley:

walker123 , D-STAR, i-plus, blue connect, etc :wink:

może u Ciebie również działa WIMAX sprawdź !!

kolega chciał dobre, a czy blue connect, iplus czy orange jest dobre… :?

ja osobiście nie używam ale znajomy tak i sobie chwali to i ja polecam …

rozumiem, ale widzialem u 4 osób (iplus, blueconnect x2 i orange) i naprawdę nie polecam. Chyba, że kolega mieszka w duużym mieście ale wtedy zje go bardzo szybko limit danych około 1,5gb- to jest bardzo mało, i zostanie z ręką w nocniku z umową na 2 lata, wysokim abo jak na transfery i bardzo mały limit ściagniętych danych.

Internet przez tel. polecam tylko i wyłącznie osobom, które jeżdżą po całej Polsce i internet potrzebny jest do ściagania poczty czytania wiadomości i gg :slight_smile:

Kolega chciał dobrą oferte, kozikpl

Dzięki za odp, popatrze.

najlepiej LAN :wink:

ja mam iplusa w egdeu, transfer powinien byc 177 kbps a jest ledwo, od nawet 1 do max. 30 kbps. Więc nie polecam. Ja mam neo na routerze rodzielony na dwa kompy lan, laptopa bezprzewodowo wifi, i do tego jeszcze dojdzie nokia e51.

Ja mam blueconnect chwilowo… w dzień nie da się korzystać, nawet jak nie mam jeszcze przekroczonego transferu, strony otwierają się niesamowicie długo, albo wogóle. Dopiero po godzinie 23 do 9 rano internet chodzi jak należy… przy transmisji EDGE ściąga dane z prędkością 25-30KB/s

Ja mam Lan :smiley: “Connect”