Windows Media Player 12 - premiera

kiedy będzie premier wmp 12?

Zadzwoń do Microsoft.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy będzie premiera WMP 12.

W sieci p2p pojawił się WMP12 beta. Niektórzy naiwni na to się złapali #-o . Jest to zmodyfikowana 11-tka z Visty. Jak radzą inni, napisz do Microshitu :o

Mam pytanie: czy w czasach ALLPlayerów, VPlayerów ktoś jeszcze używa tego “cuda” od MS? Jeśli tak to po co? niedość, że jest niewygodne w uzyciu to nawet nie ma tak prostej opcji jak wyświetlanie napisów ;]

Ja używam do odtwarzania muzyki a do wideo to inna historia :mrgreen:(napisy da sie włączyć przez Ffdshow)

Chwila, chwila! Czyżby WMP byl lepszym odtwarzaczem muzyki niż chociażby WinAmp? przecież WinAmp te posiada “efekty” wizualizacyjne :stuck_out_tongue:

Ja sto razy wole WMP :stuck_out_tongue: osobiscie posiadam WMP11 i winampa tez. WMP uzywam a winampa tylko do radia czasami… ale WMP ma cos w sobie i go bardzo lubie hehe

foobar jest najlepszy do muzyki…

do filmów dobry jest allplayer albo coś w tym rodzaju…

jako że mało oglądam i mało słucham używam wmp11 :wink:

Kto słucha muzy, polecam do przetestowania AIMP.

Foobar2000 i tak jest najlepszy ^^ Oj polecą teraz po mnie fani X-mpów :smiley:

Widzę że trochę czasu upłynęło od napisania ostatniego posta więc może ktoś teraz wie czy jest już jakaś Alpha lub Beta Windows Media Player 12 ?

nie ma i pewnie prędko nie będzie (12 możemy się spodziewać z Windows7…)

dla mnie wmp jest jednym z lepszych odtwarzaczy

To nie jest temat na dyskusję o odtwarzaczach muzyki / wideo, tylko pytanie kiedy będzie premiera WMP 12. :slight_smile:

co do pytania: Ms nie podał żadnej informacji, ale kolejne wersje WMP są wydawane najczęściej co rok, najdłuższa przerwa wynosiła ok. 2 lata, więc zapewne można się go spodziewać w okolicach 2009 roku (jedenastkę wydano w 2007).

żeby oceniac jakiś programik najpierw trzeba poznac zasady jego działania.Pózniej mozna zgrywac speca informatyka i opowiadac jaki to WMP 11 jest kiepski"żałosne".takie historie to obrona bezradnych i tępych ludzi przed przerastającymi ich problemami.pozdrawiam

foobar2000 + AllPlayer = połączenie dużo lepsze od WMP, każdego :slight_smile:

ja do muzy filmów wole JetAudio:)

no ok, ale temat o WMP, a wy OTujecie swoimi ulubionymi progsami

Ja bym chciał, żeby premiera WMP12 była jak najszybciej, bo lubię i używam WMP

Windows Media Player 12 Będzie razem z Windows Seven :-o :-o :-o :-o http://www.centrumxp.pl/Windows7/23,145,galeria,Windows_Media_Player_12.aspx