Mam pytanie dotyczace programu Spybot Search & Destroy

Spybot Search & Destroy 1.5.2.20 (1110640) dlaczego ten program nie jest dla początkujących. Pytam sie ponieważ chce sobie nim zeskanować dysk

czaro2 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spybota zainstalowałem przeszło kilka lat temu jak byłem ,zielony" i nigdy z nim nie miałem żadnego problemu.

Temat :

viewtopic.php?f=2&t=229241

Spybot nie tylko służy do skanowania - służy również do innych celów co najważniejsze dobrze chroni przeglądarkę

  • ochrona rezydentna.

Jeżeli się dobrze nie znasz to nie zaznaczaj w Tryb -> Tryb zaawansowany tylko zaznacz Tryb Domyślny / już jest zaznaczone /.

W Trybie zaawansowanym rzeczywiście trzeba się więcej znać i chyba tylko dlatego tak pisze.

Raczej jest to właśnie program dla zielonych . 4 kliki i skanuje

Używam tego programu od dawna i nie narzekam. Tylko, że u mnie rzadko coś wykrywa, bo nie używam p2p, ani nie wchodzę na strony z nielegalnym oprogramowaniem. Tak jak napisał XMan, ustaw sobie opcje na niezaawansowane, jeśli nie znasz tego programu. Najlepiej zrób backup rejestru przed skanowaniem, abyś w razie jakichś problemów, mógł naprawić to, co się popsuło.