Gadu - Gadu 8

W tym temacie chciałbym aby każdy wypowiedział się na temat nowego Gadu - Gadu 8.

Aby nie zaśmiecać forum jednocześnie proszę o zgłaszanie wszelkich refleksji o nowym GG.

Już niedługo :

http://manager.money.pl/hitech/artykuly … 41541.html

Na początek proponuję o wypowiedzi jakie są Wasze przewidywania i informacje odnośnie nowego Gadu - Gadu.

Edit : proszę nie reklamować innych komunikatorów - ja również mam swoją opinię i podzielone zdania…

Fajnie, już nie mogę się doczekać :slight_smile: Chciałbym, aby poprawili trochę zabezpieczenia na lepsze.

Oby zrobili więcej niż 70 znaków w opisie :smiley:

No no zapowiada się super! już nie mogę się doczekać :lol:

Sicu (Final), nom dla mnie to też by było fajnie np do 120 znaków xD

Czekamy na nową wersję.

Ciekawy jestem nowego wyglądu.

No też chce :slight_smile: ponieważ ciągle te 7.x xD

Mam nadzieje że nie zrobią takiej głupoty że będzie tylko na VISTE xD

Zobaczymy co będzie :slight_smile: Na razie siedzę na Aqq2 i nie narzekam, ciekawo co nowe gg pokaże…

A kiedy wyjdzie nowe GG ? Tak pytam tylko z ciekawości ? Dziękuję za odp.

Początek lub połowa czerwca - wersja beta.

XMan , dziękuję za odp.

Odnośnie terminu wydania nowego GG8 jest wiele informacji w google.

Masz b. blisko do mnie - mogłeś zapytać się również osobiście ,paraciku":slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Pozdrawiam. :piwo:

Dla mnie nowa wersja GG to dobry pomysł. Zawsze coś nowego. Poza tym mogliby do tego nowego GG dać trochę nowsze serwery. Bo jak wypuszczą nowe GG np. w piątek to przez sobotę i niedziele GG leży (każdy będzie chciał wyprobować a jednoznaczne jest to z zalogowaniem na serwery).

W końcu coś! Do tej pory GG mnie jeszcze nie denerwowało, ale ostatnio przeszło same siebie. :evil:

Poczekam na tą 8.0. Zobaczymy, jak to będzie się spisywało.

I tak wole tlena.

mogłoby sie szybciej uruchamiać i nie wymagać winampa do gadu-radio

Oby nie :stuck_out_tongue:

Mam nadzieję, że GG nie pójdzie w ślady cukierkowatego AQQ 2.0, tylko poprawi stabilność i bezpieczeństwo.

wlasnie glupio bedzie jak beda dlugie opisy… bedize zwalona lista znajomych tekstami piosenek albo jeszcze cos innego…

W GG8.0 nie uwiężę w “przełom” dopóki nie zobaczę go Live.

a więcej niż 75 znaków nie zmienią bo niby niby po co ? mnie tyle wystarcza i tak praktycznie opisów nie mam, ale boje się pomyśleć co by robili z tym inni…

W sumie teraz tez by mogli zrobić opisy większe to tylko ustawienie na serwerach :slight_smile: