Gadu-gadu,czy skrype?

Cześć!

Chcałbym ściągnąć komunikator i jak polecacie gadu-gadu czy Skrype?

A czy w gadu-gadu za rozmowy na komórkę lub wysyłanie smsów jest płatne czy wszystkie funkcje są darmowe?

Skype, ale na skype nie będzie Ci działało GG, ostatnio program GG i jego serwery mają problem z połączenie, chociażby ja teraz, więc polecam zamiast GG - AQQ i tlen.

Polecam AQQ narazie wersje 1.x :smiley:

domino1 , co do rozmów na komórkę poczytaj tu. Ja ze swojej strony polecam Skype, ponieważ używam go od ponad roku i nie mam z nim problemów.

Ja używam skype, bo gg mi nie działa. Tak to bym wziął to i to.

Skype do rozmów i jak nie chcesz gg to jest aqq 2 już stabilne

jako komunikator poleciłbym Mirandę która obsługuję wszystkie protokoły i wybrałbym protokół ICQ

Najstabilniejszy komunikator jaki miałem to AQQ 1.4.8 166 - I polecam.

Skype jak dla mnie przebajerowany, do zwykłej pogaduszki mi nie pasuje :stuck_out_tongue:

Na temat GG już się nie wypowiadałem, przecież to szkoda gadać co to za NARZĘDZIE xD

Skype - tylko, żeby wiadomość doszła, obaj użytkownicy muszą być online - nie tak jak w GG, gdy się zalogujemy, to dostajemy zaległe wiadomości.

Ale ja używam obu - tzn. Skype i Spik’a z obsługą GG

Jak myślicie,czy to też dotyczy połączeń na komórki?

E nie najlepsze Skrype. Błąd w temacie ?

Ja używałem gg, ale sie strasznie zacinało i wieszało, więc zainstalowałem aqq i jestem z niego zadowolony :slight_smile:

Skype jest taki sobie, rzadko go używam

Ja jak wielu moich znajomych uzywam skypa i gg . skype do rozmow wideo glosowych a gg do pisania .

Ja tam mam GyGy do klikania, a Skype do rozmów. Jedno z drugim nie wojuje (bynajmniej u mnie) i działa dobrze :wink: