Poszukuje programu zmiany wyglądu xp

Pulpitu ikon ew.całego wizażu ! Najlepszego dla Dziadka ! :nauka: :piwo:

witam

Jeśli chcesz zmienić wygląd xp na vistę to polecam BricoPack Vista Inspirat Ultimate.

Więcej tego typu programów znajdziesz tutaj

Pozdrawiam :slight_smile:

Zune Theme lub też Desktop Architect <= program do zmiany wyglądu

Nie polecam tego typu zabaw z Windowsem ale jak już to BricoPack ,podobnież jest bezpieczny…

Takie zmiany są ryzykowne i może to się zakończyć formatem.

Proponuję na początek zmienić tylko skórkę na Zune Theme lub Royale Theme.

Temat :

viewtopic.php?f=6&t=234139

Jeśli chcesz mieć skórkę Zune z wyborem kolorów przycisku Start i innych to pobierz Zune Final

Zune Theme łatwiej się instaluje.

Desktop Architect nie zmiena XP-ka tylko inne systemy na XP-ka.

/ nie jest na system XP /.

z tym się nie zgodzę. Co do Zune Final to wystarczy kliknąć jedną ikonkę i już wszystko się zmienia, zaś Zune Theme instaluje się tak, jak program (przynajmniej u mnie tak było).

Dzięki serdeczne już się biorę za robote ? ale rozważnie :gazeta: :piwo: :nauka:

Polecam Vista Inspirat Pack w 100% sam z tego korzystam i wszystko jest OK.

Wszystkie Bricopacki można normalnie odinstalować i chyba wszyskie oferują możliwość wyboru instalowanych elementów. Polecam Longhorn Inspirat - na pewno nie za słodki. A tak w ogóle, to ostatnio dużo tego było na forum, tylko głównie w dziale “na luzie” - zapraszam obok :slight_smile: .

Żeby nie zakładać nowego tematu, to trochę odgrzeję. Używam Brickopaka, ale chciałbym spróbować czegoś nowego. Ostatnio przeczytałem o Vistamizerze tylko nie wiem czy nie sprawia problemów jak VTP, czy bardziej działa jak Vista Inspirat - czyli nie sprawia problemów :wink:

Pozdrawiam