Windows Vista Ultimate za 30zl

Otoz ostatnio pojawiły się promocja od microsoftu, która to mówi, jeśli wypełnię ankietę za 30zł przysla mi Windows Vista Ultimate z licencja NFR na rok oraz Windows Server 2008 wersja 60-dniowa. Tu moje pytanie jeśli teraz używam Visty w wwersji nie aktywowanej t.z. wersja 30dniowa to moge wpisac klucz jaki mi przysla razem z tym windowsem vista ultimate i bede mial viste na rok?

Aktualnie mam Windows Vista Ultimate x86(32bit), ale nie aktywowana jade na kombinacji slmgr -rearm czyli taka jaka przysla za 3 dyszki

oto link do newsa:

Vista Ultimate SP1 (prawie) za darmo przez rok

damianek112233 , promocja już się skończyła. Była ograniczona liczba sztuk (chyba 1000)

ale zdarzylem ja zamowic xDD dlatego prosze o odpowoiedz a pozatym pisze ze maja 10000 sztuk a nnie 1000 a wogole skad wiesz ze sie zakonczyla promocja?

a poza tym jesli chce wypelnic jeszcze raz ankiete pisze:

W związku ze strajkiem Poczty Polskiej informujemy, że mogą wystąpić opóźnienia w dostarczaniu przesyłek pakietów testowych.

Przepraszamy za niedogodności.


Ankietę można wypełnić tylko raz.

Twój udział w promocji został już zarejestrowany. Dziękujemy!


Z pozdrowieniami,

Zespół Heroes Happen Here

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 12:34 został dopisany post przez damianek112233

odpwowie mi ktos?

damianek112233 , a jesteś ślepy czy co?! Pisze, że możesz wypełnić ankiete tylko raz…

Bo przypada 1 sztuka na 1 osobę. Chyba, że byś zamaiwał z innego adresu IP i na inny adres.

kurde ja mam tylko 1 pytanie o nic wiecej nie pytam !!

damianek112233 , jeśli masz angielską wersję Visty zainstalowaną na tym kompie to bedziesz mógł wpisac tego KEY’a ,a jeśli tak nie jest to reinstalka systemu :stuck_out_tongue:

a moge zainstalowac sie (bez klucza) normalnego windowsa vista ultimate RTM od BillGates(kiedys byla taka wersja) ona jest na eng sciagnac sobie sp1, wpisac klucz ktory dostane , a dopiero pozniej mui pl pack?

damianek112233 , nie wiem czy w tej paczce będzie osobny CD-KEY czy będzie instalacja nienadzorowana bez potrzeby wpisania KEY’a jeśli to drugie to nie uda Ci się taka sztuczka.

z tego co piszą w komentarzach na vortalu to w paczce jest kod który trzeba wpisać na jakiejś stronie i dostasje się key;a.

czyli da sie zastosowac do mojej prozpozycji z poprzedniego posta

A jak już o tym mówimy to gdzie trzeba kliknąć aby wziąć udział w konkursie ?

musisz miec konto w Windows Live ID

odwiedzic strone http://heroeshappenhere.iis7.pl/ zarejestrowac sie na konto Live ID i tam bedzie baner Windows Vista Ultimate po wypelnieniu ankiety(czy cos w tym stylu)