Firefox 3

Dziś ma być wydany Firefox 3 na dobreprogramy jeszcze nie ma, czytałem ze można go pobrać na serwerach Mozilli pojawiła się finalna wersja przeglądarki Firefox 3.0 - oficjalnie pobieranie i bicie rekordu Guinnessa rozpocznie się o 19:00 w Polsce.

Ja ściągam :smiley: , mam RC3 Betę i ładnie wygląda i wszystko chodzi.

Mam już zainstalowany kilka godzin. :slight_smile:

viewtopic.php?f=6&t=250722

To RC3 jest takie same jak wersja finalna?

Mozilla Firefox 3.0 PL Final :

http://www.programosy.pl/program,mozilla-firefox.html

A to juz na pewno ostateczna wersja, a nie żadne bety ?

To czemu można ściągnąć ze stron wyżej, a ze polskiej strony firefoxa i dobreprogramy.pl nie idzie, bo jeszcze nie ma ?? Ja jednak wolę mieć pewność, i zaczekać do tej 19

No właśnie, jak to z tym jest ??

Na oficjalnej stronie jeszcze nie ma “3”.

A czytałeś komentarze pod tym artykułem? Praktycznie co chwilę ktoś pisze, że to nie jest wersja finalna.

A Programosom nie ufam, więc nawet tam nie sprawdzam.

Czy jeżeli mam zainstalowaną wersję 2 to czy mogę zainstalować 3 bez dezinstalacji 2?

Nie czytałem. Komentarz to nie wszystko.

Ja wszystkim nie ufam. Najpewniejsza jest strona producenta.

Ja odinstalowałem, usunąłem ręcznie z C:\Program Files, Documents and Settings oraz ,regedit",

przeczyściłem CCleanerem i Eusing Free Registry Cleanerem - wymiata jak rakieta. :slight_smile:

Chodzi o to żeby nie stracić zakładek. To nakładał już ktoś tą 3 na 2 :?: :slight_smile:

Ja odinstalowałem firefoxa 2 i zainstalowałem firefoxa 3 rc2 i potem odinstalowałem tego firefoxa i zainstalowałem rc3 a teraz całkiem odinstaluje firefoxa i zrobię tak : Usuń Firefoxa, przeczyść rejestr programem CClenaer, usuń folder Mozilla z x:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\ oraz Mozilla Firefox z x:\Program Files

x - partycja na której jest zainstalowany Firefox. Pamiętaj, że utracisz wszystkie zakładki, jeśli chcesz je zachować to skopiuj plik bookmarks z x:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox\Profiles\jakiś ciąg znaków na inną partycję. Uruchom ponownie komputer i dopiero teraz zainstaluj Firefoxa i zainstaluje najnowszą wersję

Naprawdę odczułeś różnicę między FF2 a FF3 w prędkości wczytywania stron? Ja się nie mogę doczekać 19.00 :smiley:

A ja myślę ze będzie tak jak przy operze.

Sciagasz instalkę ff3 i uruchamiasz. Samo sie zaktualizuje.

Bez konieczności usuwania poprzedniej wersji.

Normalnie będzie można instalować na poprzednią wersje, tak samo jak jest z RC. A Wy mu każecie jakieś rejestry czyścić i piętnaście razy wszystko instalować :x

Dobrze, że nie mówili że trzeba winde reinstallować :stuck_out_tongue:

FF3 już mam od dobrego miesiąca :wink: A dzisiaj rano razem z aktualizacjami pobrała się wersja finalna :smiley:

No to Panowie powiedzcie, skąd można pobrać porządną, finalną wersję Firefoxa bo w sieci pełno śmieci jest.

Lepiej poczekać do tej 19:00 :stuck_out_tongue: Po co pobierać niepewne wersje, które mogą być wersją RC,a tylko mają zmienioną nazwę pliku. W każdym razie ja czekam