Najlepszy darmowy antywirus?

Znam już odpowiedz na pytanie “Jaki jest najlepszy darmowy antywirus który ma małe wymagania i ruszy na Pentium III 700 mhz” (Avira AntiVir Personal).

Teraz chciałbym się zapytać jaki ogólnie jest najlepszy Antywirus ? (oczywiście żeby nie miał wymagań kosmicznych :o górną granicą niech będzie PC który ja posiadam :wink: )

Jeżeli darmowy to Avast!, a jeżeli płatny to NIS.

Ja polecam Avirę lub AVG (Avast dla mnie odpada).

Ja również. :smiley: Jeśli chodzi o wykrywalność to jest to jeden z najlepszych antywirów… nie tylko darmowych.

PS Takich tematów było już pełno…

Avast ?a co dziś 1kwietnia?

AVIRA bez dwóch zdań

Avira + Comodo Firewall

j.w. Avast to zuo :wink: Avira, lub AVG free

:x :x :x :x :x

Setki tematów było takich… :x

Używałem Avasta ok. rok i było wszystko dobrze, więc polecam go :slight_smile:

Powiem krótko: Avira darmowa lub płatna :slight_smile: Pozdrawiam

Zdecydowanie Avast! Antivirus Home Edition lub Professional :wink:

ja polecam avasta sam teraz uzywam kis 8.0 jest super znalazlem strone gdzie kaspersky daje za darmo licencje trial na 6 miesiecy orginalna;]

daniel241190 juz nie daja!!!albo moze masz inna strone?

Zdecydowanie Avira, ma szybki skan i ponad milion w definicji która chroni przed wirusami i spyware, bardzo dobrą heurystykę jeszcze nie znanych wirusów.

Ciężko wytypować “najlepszy” antywirus, bo żaden nie jest doskonały. Może się okazać, że to czego nie wykrywa jeden antywirus wykryje drugi… A potem na odwrót. Dlatego najlepszym zabezpieczeniem jest MYŚLĄCY użytkownik. Jeśli już miałbym typować najlepsze aplikacje to powiedziałbym tak: Kaspersky, G-Data (na silniku Kasperskiego), Avira i Nod32. Wybór należy do Ciebie.

ja mam inna strone zagraniczna ten klucz jest orginalny wersja trial na 6 miesiecy jak chcecie to moge komus podac na pw ;] on jest na wiele uzytkownikow;p

Tutaj można zamówić (za darmo) klucz do Aviry Premium na 6 miesięcy: https://license.avira.com/en/promotion- … zwftftgnqr

Morphdreamer juz nie tylko na 30dni!

Popieram właśnie przetestowałem i nie działa, cóz skorzystam z wersji na 30 dni jak już mam zainstalowane. . .

Ja mam nortona…

nie wiem sama

co o nim myślicie? DLa mnie troche słaby