Edycja motywu Aqq

Znalazłem fajny motyw do aqq, ale ma jedną wadę, że wyświetla avatary nawet jak nie są zaznaczone (najlepiej jak by się pozbyć i wtedy jak są zaznaczone) będę zadowolony jak już nawet znikną tylko wtedy jak są nie zaznaczone :smiley: , a wiem że to idzie bo w innych motywach tak jest, ale tylko ten mi odpowiada :smiley: .

O to scern

fb146b3225873d39.jpg

Używam aqq tylko do gg i dlatego mam wszędzie te same avatary a to mnie denerwuje i przedłuża listę kontaktów

Z góry dziękuję za odpowiedzi :smiley: .

dragonn , tu znajdziesz odpowiedź http://forum.myportal.cn.net.pl/index.p … opic=14663

Sam przed chwilą edytowałem skina tym sposobem i działa jak należy :smiley: Avatary sie nie wyswietlają :stuck_out_tongue:

Wielkie dzięki, dokładnie o to chodziło =D> .

W dniu 30.06.2008 , o godzinie 16:33 został dopisany post przez dragonn

I jeszcze super motyw PixelPerfect

f1b41dd2c6c69fba.jpg

co prawd na viscie nie dział poprawnie obramowanie ale mnie to cieszy, bo mi się tak lepiej podoba :smiley:

Jeszcze raz dzieki.

Swoją drogą dzięki za ten temat, bo nie byłem w stanie używać nowego AQQ ze względu na jego wygląd, a dodatkowe motywy zawsze miały w sobie coś nie tak. Tu w przypadkowy sposób obczaiłem, że do zmiany wystarczy znajomość głupiego CSS/HTML.

Nie miałem pojęcia, teraz udało mi się dostosować wygląd tego komunikatora w taki sposób, że już przynajmniej oczu nie wypala.

Mógłby ktoś podać działający link do tego tematu?

Chciałbym u siebie też to zmodyfikować.

Neon1992 , chyba im coś serwer nie chodzi.

Doczytałem że teraz ta strona nie stoi już na tym adresie tylko na innym i nie ma tam tego tematu…

Wie ktoś gdzie i co trzeba zmodyfikować?