Czy zna ktoś avtyvirusa F-Prot 6.0?

witam.tak jak w temacie !jest ten antyvirus na 6 miesięcy za dramo i mam pytanie czy ktoś go używał?jak się sprawdza?skuteczny?

Podobno jednym z silników tego antyvira jest F-Secure !prawta??

F-Secure to śmieć, praktycznie 0 konfiguracji, nawet na dobrych CFG potrafi przymulić ( sam testowałem na maszynkach z 3gb ram). Ja Ci polecę AVG FREE już nie raz udowodnił, że można na nim polegać kiedy przereklamowany NOD32 oraz Kaspersky nic nie znalazły.

Chyba na odwrót, to f-secure ma aż 4 silniki i jednym z nich jest f-prot :slight_smile: @tobster jak masz pisać głupoty, to nie pisz :?

Jest trudny do usunięcia.Trzeba po odinstalowaniu b. dobrze przeczyścić rejestr, żeby go się pozbyć.

Mushkin - NOD32/Kasper omijał trojany typu “Zainstaluj nasz program usuniemy spyware”, a AVG wyciął to wpień i już nie raz czyściłem PC ludziom z takich śmieci i za każdym razem śmiałem się jak darmowy SOFT sprząta po komercyjnym szajsie za 150PLN :X

tobster , dobry jesteś jak chodzisz do ludzi i śmiejesz się z ich antywirusów =D> =D> , dla mnie to by był wstyd.

I zawsze najpierw skanujesz Kasperskym a później AVG ?

Darmowe antywirki nie mają szans z Kasprem albo z GDATA. Poszukaj sobie testów wykrywalności .

Pioter233 mi się zdaje że ten kolo to jest z firmy i dlatego tak zachwala tego AVG!!przecież komentarze też pod programem dopisywali goście z firmy jaki to on cudowny i efektywny!!za darmo w dziśiejszych czasach w morde się nie dostanie!!a ci co tak zachwalaja AVASTA to chyba po onecie i wp chodza! G DATA,AVIRA PRENIUM .KASPERKY,BITDEFENDER te produkty sa bardzoe dobre!

Prawie całkowicie się zgadzam z Dozamet1 , prawie bo nie testowałem Bitdefendera .

Reszta to produkty pierwsza klasa

Również zgadzam się z Dozamet1 w 100% :slight_smile:

I dlatego avg jest lepszy od np. kaspra, że nie wykrył kilku trojanów, które avg akurat wykrył ? (nod jest ślepy na trojany :P)

:x Chyba nie kliknąłeś opcji zaawansowana konfiguracja; f-secure jest jednym z najlepszych av,

wystarczy przejrzeć test antyvirusów z PCFormata (2 2008)

F-secure - liczba nie wykrytych wirusów - 2, kaspersky - liczba niewykrytych wirów - 3, … avg (zajął ostatnie miejsce w teście) - liczba niewykrytych wirów - 10.

:slight_smile: