Zablokowali mi konto allegro,czemu? czy to od IP komputera?

jak w temaciku :shock: kiedyś mój młodszy braciszek,miał konto allegro, ja sobie siedziałem w UK, a on sprzedawał różne rzeczy,które mu przysyłałem z angli,i opisywałem że np ;telefon jest bez zasięgu,i różnę tam…a on zamiast opisywać dokładnie na aukcji… to nie informował np, że coś jest lekko porysowane,zasięg, itp a pisał że wszystko ok,więc mu wystawiali wszyscy prawie komentarze negatywne, po czym allegro zablokowali konto mu :smiley: i bardzo dobrze! !!

edit… braciszek poniósł konsekfencje, i ma koniec dostępu do kompa!

Wyjaśnij sprawę z obsługą Allegro, choć wątpię by to cokolwiek dało. Ten serwis tak ma. Albo oszuści grasują pełną parą i bez żadnego działania ze strony serwisu albo blokują bez sensu ludziom konta

zgadzam się z tobą, do allegro napisałem i nie chcą odblokować bo regulamin to regulamin :? A co do właśnie zamykania kont to nawet podobno zespół allegro się myli i nie słusznie nie raz blokują ludzią konta :-o więc co robić?? musi jakiś sposób być,żebym chociaż z tym zrobił w balona, czyli ip komputera tak?? wiem że to pewnie nielegalne, ale tylko do tego chcę ich ominąć :oops:

a masz stałe ip ?

bo chyba jak jest zmienne to powinno się dać zarejestrować ?

a jak to mam sprawdzić?? :oops:

// Połączono posty.

z chęcią,…ale się zarejestrowałem jak wyżej opisałem i to się kapneli i mi zablokowali,czyli chyba nie mam ip zmiennego,a jak go zmienić ,jak coś,albo żeby samo się zmieniało??

jaki dostawca internetu ?

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=zmi … Google&lr=

Oni nie sprawdzają IP tylko miejsce zamieszkania…

mam radiówkę :? a niektórzy mówią,że allegro odczytuję ustawienia proxy w przeglądarkach i dlatego dochodzą że już kiedyś ten ktoś korzystał z allegro :-o prawda to?

u mnie nie sprawdzili,

to samo miejsce zamieszkania, ale na inną osobę i wszystko ok

tu wiem że się sprawdza swoje ip kompa http://www.whatismyip.com/

jeśli chodzi o zmiane ip to serwer proxy

gdzie mniej więcej ? :shock:

alfa78 ,

Proszę o dostosowanie swoich przyszłych wiadomości do tego ogłoszenia: viewtopic.php?f=3&t=213590

zgadza się za szybko cytowałem ,ale cofnąć jakoś nie mogłem dlatego tak zostawiłem post pod postem,następnym razem ostrożniej będę cytować itp :slight_smile:

czy tamto poprzednie konto też było na ciebie?

nie było! Tylko był ten sam adres zamieszkania :expressionless:

no to w takim razie ja bym pisała jeszcze do nich… możesz powiedzieć, że tamten ktoś się już wyprowadził z mieszkania i teraz twoje konto i twoje transakcje nie mają nic wspólnego z tą osobą. napisz im, że chcesz uczciwie sprzedawać i kupować poprzez serwis allegro i prosisz o odblokowanie konta. możliwe, że będą potrzebne skany dokumentu tożsamości.

już to samo napisałem do nich ,prośba itp,nic nie dało, :-x

jeśli chcesz zmienić ip to poczytaj to

viewtopic.php?f=7&t=176827

A na ten sam adres e-mail rejestrujesz konto?