Zakup Mp3 do 150zł

Witam.

Szukam Mp3 jak w temacie. Budżet do 150zł. Przede wszystkim chodzi mi o dobrą jakość dźwięku, wygodną obsługę i niezbyt wielkie rozmiary by można spokojnie zmieścić go w kieszeni :slight_smile:

Czekam na propozycje

VEDIA A3 2GB - ma dobre słuchawaki

i ten

SanDisk Sansa Clip 2GB

nie bierz Vedii A3,poza sluchawkami nic niema do zaprezentowania,jakby niemiala efektow 3d,poprawiajacych dzwiek to by wyszla fatalnie,a tak jest srednio,ja bym bral Sanse Clip 2GB lub Irivera T60+sluchawki Vedia SRS-200

P.S Sansa Clip jest malutka jak paczka zapalek i ma clips do zapinania na spodnie:)

filmik z Sansa Clip:

http://pl.youtube.com/watch?v=8GiqtzkZ47g

no i jeszcze jak chcesz sluchawki otwarte to Vedia SRS-200 dokanalowe to Panasonic HJE-200 lub Philips She 9500

Bierz tylko w tej cenie Irivera T60!

Może coś z CREATIVE’ów ?

ja bym niebral nic z Creativa jesli chodzi o mp3,bo w tym dziale jest u nich slabo…

Raczej nie. Do tej kwoty warto zastanowić się nad iRiverem T60, Sansą Clip albo jeszcze Meizu M3.

Dzięki za pomoc w wyborze, zamówiłem Sansę Clip 2GB i w najbliższym czasie poszukam na allegro słuchawek. Pozdrawiam

Gratulacje. Co do słuchawek, dużo osób kupiło EP-630 Creativa, ja też :smiley: (oczywiście oryginały po ok. 40zł, a nie podróbki za grosze z allegro). Nie jest to jakaś wielka rewelacja, ale słuchawki są b.dobre.

iRiver T60 + Creative EP-630 = idealna muzyka w najlepszej jakości :wink:

klopas , już po temacie, kolega kupił Sansa Clip.

Heo , nie kupuj na allegro, bo kupisz jeszcze podróbki, polecam jakiś sklepy internetowe sirius, agito, proline, komputronik…

sansa clip też jest nie zła… :wink: dokup jeszcze creative ep-630, będziesz w 100% zadowolony (chyba że masz MP3 w jakości 128kbps lub słabiej :expressionless: minimum 192!)

Teraz już mam lekki kłopot z wyborem słuchawek :slight_smile: Vedia SRS-200 zbiera wszędzie bardzo dobre opinie a gdy kupie creativy jest cień szansy, że będą to podróbki :stuck_out_tongue: Co do muzyki nie ma obaw, wszystko 320kbps+ :slight_smile: Od dłuższego czasu staram się zgrywać muzykę na komputer z jak najlepszą jakością.

Ep-630 kosztują od ok. 37zł wszystko tańsze i bez opakowania to podróbki. Jest o tym wiele tematów w internecie (łącznie z recenzjami podróbek).

Ponoć Sansa to nieporozumienie, i brzydki dzwięk.

Ja bym brał coś sprawdzonego, Creative…

Fajnie mam ten odtwarzacz, gra super, słuchawki Ep-630 tez spisują się genialnie ale… Do ************** kto w dzisiejszych czasach sprzedaje mp3 z uszkodzonym wyświetlaczem!!

Heo , a o co Ci chodzi z tym ostatnim zdaniem, bo nie rozumie… :x :x :x :lol: :lol: :lol: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :? :? :?

hahaha, ale się uśmiałem :x

słyszałeś sanse albo iRivera? potem tę samą MP3 odtwórz na jakimś creative… jakość gorsza od ipoda który z resztą też jest nieporównywalny…

creative to nie sprawdzona firma tylko popularna i nic więcej… może nie w głośnikach i kartach muzycznych ale w MP3 na pewno…

Sorry ale byłem mocno “zdenerwowany” gdy siedząc specjalnie do 2:00 w nocy przy kompie i starając się naładować sansę zobaczyłem że wyświetlacz jest uszkodzony. Na początku myślałem, że błędy w wyświetlaniu występują z winy kompletnie rozładowanej baterii. Nie działała połowa pixeli, dzisiaj rano chciałem sprawdzić czy problem dalej występuje- wyświetlacz już nie działa w ogole :x Myślałem, że w dzisiejszych czasach producent sprawdza sprzęt zanim zapakuje go do pudełka i wyśle do sklepu…

felerna sztuka, wymienią ci :wink: ja kupiłem dętkę do roweru i na niej pisało że wentyl jest samochodowy, po otwarciu okazało się że po 1 nie ten wentyl a po drugie nie dało się napompować :smiley: