Jak skonstruować właśny torrent?

Siema, mam problem chciałbym nauczyć sie zrobić torrent żebym mógł kumplowi wysłać zdjęcia. Tylko nie wiem jak. Proszę o pomoc jak zrobić torrenta. Posiadam program Utorrent.

Google nie gryzie. Poszukaj (2s zajęło mi znalezienie) :x

http://www.google.pl/search?q=Tworzenie+torrenta+w+uTorrent&sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rlz=1B3GGGL_plPL206PL206

łatwiej spakować i wysłać na serwis typu rapidshare.

Ale ja szukałem w google.Znalazłem jedno ale jak zrobiłem to nie wiem czemu nie mogłem wysłać w sensie seddowałem ale mój kumpel nie mógł pobrać.

Ale do tego nie potrzeba tyle zachodu jaki wymaga stworzenie torrenta i jego sedowanie. Znacznie prościej spakować je do archiwum rar czy zip i wysłać go za pomocą komunikatora np. Skype bądź skorzystać z dysku internetowego np Edysk czy Chomik itp.

Taa ale mnie chodzi tez do innych rzeczy takie jak jakiś film albo cuś (w gre nie wchodzi piractwo!!)

Podam ci łopatologiczny przykład na podstawie uTorrent’a

  1. Odpalasz program :smiley:

  2. Plik -> Utwórz nowy torrent…

  3. Wypełniasz odpowiednie pola: źródło z plikami, adres trackera, możesz dodać komentarz, zaznaczasz “Udostępnij” i klikasz “Utwórz i zapisz jako…”

  4. Zapisujesz pliczek (torrent) na dysku i w tej postaci możesz go wysłać do znajomego lub umieścić na stronie z torrentami :wink:

Uwaga: Pliki które zapodałeś ze źródła muszą znajdować się cały czas w tej samej lokalizacji, bo inaczej torrent przestanie działać :wink:

No oki niezbyt wiem o co chodzi z trackerami. I dlaej nie moge wysłac nie wiem czy to nie wina mojego IP wewnętrznego…

Trackera musisz podać, poczytaj.

Wysłałeś kumplowi tego torrenta, on go odpala w swoim kliencie torrent i od Ciebie nie wysyła ??

To nie powinna być wina wewnętrznego IP.

Dokładnie!