Najlepszy operator internetu

Chciałbym założyć stały internet ( przez rok miałem radiówę bo łączy nie mieli) Teraz mają więc chce skożystać. Chodzi mi o jak najtańszy internet tak najlepiej 2mb/s jeśli więcej to tez dobrze. To co możecie mi polecić.

a do czego masz dostęp?tp,upc,dialog.netia itp?

tp radze niebrać dużo ludzi ma z tym netem problemy,jest przekłamywanie prędkości kb/s,często niełączy,ja masz możliwość to bierz UPC,zewnętrzne ip,stałe łącze,i dośc mało to kosztuje :slight_smile:

Ja mam neostrade juz 3 rok i nie narzekam…zero problemu…zawsze działa…nigdy mnie nie zawiodło to łacze .

Jeśli chodzi o częste niełączenie, to fakt, ale to nie wina TP, tylko słabej jakości modemów dołączanych za złotówkę :wink:

Ja mam neostradę od 4 bodajże lat, jak nie więcej, i może ze dwie awarie miałem, gdzie przez parę godzin nie miałem dostępu do neta.

Miałem problemy z połączeniem, ale tylko wtedy kiedy korzystałem z modemu sagem f@st 800, na razie mam liveboxa, tak, niby kiepskiej jakości router, ale jakimś dziwnym trafem po jednej wymianie sprzętu livebox teraz chodzi dość dobrze. Problemów z tym też od roku co najmniej nie miałem :wink:

A najlepiej założyć neostradę, i kupić we włąsnym zakresie router !

Wtedy, jeśli tylko nie ma awarii na centali TP internet jest, i bez problemu z połączeniami !

Jak mówię, cała wina niełączenia z neo wychodzi przez słabej jakości modemy adsl dołączane do zestawu startowego pod usb.

Ja polecam neostradę w TP, uważam że to jedyny i sprawdzony dostawca neta.

a pod wzgledem cenowym biorąc pod uwage świąteczne promocje(których chyba jeszcze nie ma…) to jak prezentują sie netia/tpsa/dialog ?

Najtaniej wypada chyba Orange Freedom.

No tak ale orange jakoś dziwnie ,mi wygląda. VChyba zdecyduję sie na UPC 2mb za 70zł jeśli mają złacza.

UPC 10mb/s za 89 zł :stuck_out_tongue:

Wy tu gadu gadu o necikach przez światłowód, mówicie, że neostrada jest słaba, a co ma ktoś powiedzieć, kto mieszka na jakimś zadu* * * i musi mieć bezprzewodowego :frowning: bo nikt nie myśli o ludziach mieszkających na wsi i nie pociągnie światłowodu. A co, niech się ludzie męczą :? ) Ja mam Blueconecta i to dopiero jest porażka!! Nie dość, że płacę prawie 50 zł abonamentu, prędkość - szkoda gadać, to jeszcze po przekroczeniu transferu 0,5 Gb tak zwalnia,że zanim się stronka odpali zdążę lekcje odrobić:/ Więc nie czepiajcie sie neo, bo nie wiecie co znaczy mieć naprawdę internet do du* *

Są jeszcze Multimedia Polska (obszar północnej polski) . 41 zł za 1MB + 3zł kablówka(pakiet wymagany do wzięcia tej usługi).

Bo to się im nie opłaca. To nie organizacje charytatywne że będą o ludziach myśleli, tam sie liczą $.

Pozdrawiam

Multimedia jest też na południu i wcale nie mają takich fajnych cen, wiem bo sprawdzałem. gdyby upc miało łączę u mnie to bym wziął to 10Mb/s ale cóż. mi zostaje wybór pomiędzy tepsą i jej alternatywami.

z bezprzewodowym to faktycznie trzeba sprawdzić najpierw- dlatego dają na tydzień na próbę bez ponoszenia kosztów. np, iplus czasami lepiej działa w jakieś wsi nad morzem niż we Wrocławiu.

To nie jest takie łatwe znaleźć dobry internet i nie wpieprzyć się w głupią umowę

>>>aero

to szczescie miales z tym liveboxem, bo ja po użytkowaniu swojego przez 6miesiacach, odstawilem go do szafeczki bo sie zje… a ze juz zostalo mniej niz pol do konca umowy to przelezal w szafce, a o jego zasiegu juz nie bede mowil, w linii prostej przez jedna scianke dzialowa i jedna nośna juz nie mial sygnalu

multimedia odradzam, mialem na stancji na studiach, polakomilismy sie na jakas promocje, fatalna obsluga…

a co do internetu bezprzewodowego, to im dalej od miasta tym slabszy, jak sie np reklamuje orange, do 7,2mb ale tylko tam gdzie jest HSDPA, czyli na rynku we wroclawiu itp a wszedzie indziej kiszka

pzdr

Witam ja osobiście trzeci rok korzystam z UPC i powiem szczerze że nie narzekam wcześniej korzystałem z tp i to była porażka a teraz jestem zadowolony i spokojnie mogę polecić UPC pozdrawiam :smiley:

Neostrada przez około 4 lata mnie nie zawiodła ani razu (no może raz ), więc polecam, chociaż nie mam porównania z innymi.

No tak tylko ze do mnie nie dochodzi UPC. Też wiem co to radiówa bo mam. Chyba wezmę neostradę 1MB

no niestety nie kazdy ma upc, a powiem wiecej od wrocławia na poludnie ta nazwa kojarzy sie tylko z kurierami, i we wroclawiu tez ciezko ich kable

trzeba sie ratowac wtedy czyms alternetywnym, swiatlowody e-wro we wroclawiu, a np w jeleniej górze to tylko osiedlowki, tam nawet multimedii nie ma, osiedlowki, radiowki i telefonia, mocno dialog stoi w j.g - wiem bo stamtad jestem, pozdr