Co dostaniecie pod choinkę (edit) + co z Sylwestrem?

Właśnie co?

Mi może się dostanie HD4850, nowa karta! !!

spytaj się mikołaja, bądz dziadka mroza

Właśnie z nim rozmawiałem i powiedział mi, że nową kartę :stuck_out_tongue:

Nie masz komu się chwalić tylko nam ?:slight_smile:

Eee tam zaraz chwalenie, skoro tak to pochwalcie się sami! Po to jest ten temat! :expressionless:

Ale my się nie chcemy chwalić :slight_smile:

Zresztą większość tutaj nie czeka na prezent lecz na czas który można spędzić z rodzina w niezwyklej atmosferze :slight_smile:

To chyba w miarę oczywiste!

Rózgę :lol:

Ps.Pewnie coś ciekawego :wink:

Nie wiem i nie chce wiedzieć niech to będzie niespodzianka

mówiąc szczerze też najbardziej lubię niespodzianki, ale w tym roku jakoś tak wyszło…

Zrób zdjęcia karcie jak juz ją dostaniesz, i nie montuj przed koncem 2 dnia świat!

czemu?

ja mam fona dostać

A Ja jeśli nie wygram klawiatury w konkursie dp, to właśnie ją pod choinkę dostanę ! :smiley: A jak wygram coś innego to to też potraktuje jako prezent ! :smiley:

i włąśnie dowiadujesz sie jakiego, o lol

viewtopic.php?f=6&t=294285

Ja dostanę to co sobie kupię i sam podłożę pod choinkę, jeszcze się nie zastanawiałem jaki sobie prezent kupić. :D/

Ja już prawie wszystkie prezenty na święta mam od mikołajek. Wtedy byliśmy w Łodzi i przywiozłem ze sobą nowiutkie urządzenie wielofunkcyjne Canona, FineReadera 9.0. Jako prezent na święta (który będzie dany w święta) ma być również odbiornik GPS (na bluetooth)- w końcu mama nie będzie miała problemu, że nie pojedzie gdzieś, bo nie trafi. :smiley:

Skarpetki :stuck_out_tongue: a tak serio jak sobie sam nie kupię to nic

Co dostanę? Nie wiem - i to mnie najbardziej cieszy.

Niespodzianki są zawsze najprzyjemniejsze, choćby te drobne :slight_smile:

Jak dostane to wam powiem :wink: