Nie działają programy na Sopcast

Gdy włączam jakiś kanał przez strone www to za każdym razem włacza się jeden i ten sam kanał - Cable Soccer. Inne nie działają? O co chodzi? ![-o<

Nie wiem jakie jest bezpośrednie rozwiązanie problemu ale wydaje mi sie ze laduje Ci sie jakiś kanał z listy kanałów. Mam podobnie i po prostu klikam na link (np link do meczu przez sopcast) kanału i “kopiuj adres odnośnika” i ten adres wklejam w oknie programu sopcast i enter.

onegumas , mógłbyś napisać jak to zrobić bo nie rozumiem :wink:

Ok. Ja korzystam ze strony http://meczyki.pl/, firefox 3.0.10 i z sopcast 3.0.3 i mam podobny problem jak Ty ale obchodzę go w ten sposób: włączam program sopcast, wchodzę na stronę meczyki.pl, wybieram mecz który jest transmitowany przez sopcast np. dzisiejszy mecz o 21:00 Aston Villa - Hull Anglia - 1 liga który leci na ESPN Phillipines więc aby go włączyć w sopcast klikam prawym przyciskiem myszki na link sopcast i “kopiuj adres odnośnika”, później przechodzę do programu sopcast i na górze w oknie adres wklejam go i “enter”. Po skopiowaniu tego adresu odnośnika powinieneś wkleić w sopcast w tym przypadku sop://broker1.sopcast.com:3912/10912 i uruchomi sie ESPN Asia. Spróbuj, podziała.

Podziałało! Dzięki wielkie :slight_smile:

=D>