Dlaczego w śmietniku nie można pisać?

Witam.

Mam pytanie, jak wchodzę w dział śmietnik, to nie mogę tam nic pisać, czemu tak mam? :-x

PS: Pewnie ten temat poleci do śmietnika i dzięki temu, będę mógł tam pisać :smiley: . Ale razem z tym dostanę bana :evil:

Ja też nie mogę pisać w śmietniku :frowning: Ale dobrze kombinujesz Luxor :smiley:

Bo w śmietniku mogą pisać wyłącznie moderatorzy i administratorzy.

Gdybyś przestrzegał regulaminu to by posty w śmietniku nie lądowały i ostrzeżonka byś nie zarobił.

A po co chcesz tam pisać skoro to śmietnik? On jest po to by lądowały w nim nieprzydatne posty, a nie toczyły się dyskusje.

Moje dyskusje lądują najczęściej w śmietniku, ponieważ moderatorzy nie szanują czyjegoś zdania :expressionless: Więc chciałbym mieć możliwość tam pisać, nie?

A ja chciałbym gwiazdkę z nieba :lol: .

Nie po to utworzono śmietnik, żeby w nim pisać.

Znowu zaczynasz? Już zrobiłeś aferę na SB, że modzi nie szanują czyjegoś zdania, że na forum panuje komuna i inne cuda. Musiał być jakiś powód, dla którego Twój post został skasowany (np. ten post nie wnosi nic do tematu, bo autora nie interesowało to, że może się poruszać rowerem, motorem, hulajnogą czy innymi, tylko interesowało go OC. Krótko mówiąc - offtop). Trzeba było najpierw przeczytać regulamin a potem się wypowiadać. Z resztą mówiłem Ci na SB co masz zrobić w sytuacji, gdy Twoje posty są usuwane i nie wiesz przez kogo ani dlaczego.

Więc pisz do nich na PW i wyjaśniaj.

W śmietniku można pisać, jednak nie jest to zbyt przyjemne. Oto instrukcja:

  1. Wyjdź z domu (pamiętaj, by zabrać długopis i kartkę)

  2. Poszukaj jakiegoś śmietnika, do którego mógłbyś się zmieścić

  3. Ciesz się nową umiejętnością pisania w śmietniku!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Nareszcie ktoś luźniejszy