Duet z ccleanerem - odkurzacz vs eusing registry cleaner

Który z tych programów będzie lepszym uzupełnieniem dla ccleanera?

Nie mogę się zdecydowac chodź przyznam , że testowałem oba.

I tak:

* Odkurzacz

  • potrafi znaleźć zupełnie niepotrzebne pliki txt pomocy itp

  • usuwa puste foldery po aplikacjach odinstalowanych

  • nie wiem jak u niego z “miotełką” rejestru bo w ccleanerze jest… fatalna ;p

* Eusing RC

  • znakomita"miotełka" rejestru

BTW

Jakie są wasze refleksje nt ów programów? Ta który byście postawili? :slight_smile:

Do rejestru polecam http://www.dobreprogramy.pl/JetClean,Pr … 30357.html lub http://www.dobreprogramy.pl/Auslogics-R … 18986.html (regularnie używam).

Ok, dzieki :slight_smile: Obczaje tego Jet’a bo auslogics też kiedyś przerabiałem, na drugim kompie - Eusing RC znajdował po nim multum śmiecia którego ten nie widział :wink:

Zawsze tak będzie. Nie ma takiego cleanera, który wyczesze Ci do zera niepotrzene wpisy z rejestru. Jedynym 100% skutecznym cleanerem rejestru jest format…

Cześć

Z doświadczenia wiem że nie ma idealnego programu / programów do czyszczenia systemu czy rejestru. Każdy robi to po swojemu a im więcej ich instalujemy tym większy bałagan wprowadzamy w systemie.

Ja zostawiłbym tylko CCleaner a resztę potraktowałbym z przymróżeniem oka.

Nie mniej nie zaprzeczysz ze ccleaner mma najgorszą miotełke rejestru na rynku ;p

Dodane 03.01.2013 (Cz) 18:35

No własnie też tak zauważyłem i własnie rozmyślam co lepiej zostawić bo zauważyłem ze jet czyści to samo co ccleaner ale oprócz tego ma jeszcze przyspieszanie komputera jak w tuneup’ie i moduł oczyszczania RAM także wolałbym sie przerzucić na poleconego przez kolegę najwyżej jet’a tylko nie zauważyłem żeby czyścił puste foldery ale to bajka… :slight_smile: bo odkurzacza chyba nie biorę pod uwage mimo ze ma więcej pobrań i lepszą średnią minimalnie

Chateau de Jabol-skąd to wywlokłeś?. Taką notę CC ma za te ładne “C” Twoim zdaniem?. #-o http://www.dobreprogramy.pl/CCleaner,Pr … 13061.html

Nie wiem skąd ta nota, ale avast też ma od redakcji np wzorową a avirze może “stopy lizać” #-o Także może redakcja manipuluje tymi maximum nieświadomymi userami m.in piekną bajerką nt softu i własną oceną, która to często mija się z prawda ;p No chociaż troche, żeby focha nie strzelili ;p

Cześć

Moim zdaniem jeżeli potrafisz umiejętnie korzystać z komputera, nie instalujesz ciągle zbędnych programów to CCleaner w zupełności wystarczy. Jest on co prawda najmniej inwazyjny ale czy od usunięcia kilku wpisów w rejestrze więcej komputer zacznie szybciej chodzić. Wątpię.

Co do przyśpieszania komputera różnymi programami czy oczyszczania pamięci ram ja już z tego dawno wyrosłem.

Z reguły działania zmierzające do poprawy wydajności systemu po jakimś czasie przynoszą odwrotny skutek.

Jeden z blogerów DP całkiem zgrabie to opisał. Polecam przeczytać wpis pt. Z życia “Tweakera” na Windows. Walka do (prawie)końca - nigdy format a później zastanowić się czy jest sens korzystania z różnych tweaków.

Pozdrawiam

A co w takim razie myślisz o duecie ccleaner + Eusing registry cleaner? PS. Z doświadczenia wiem, że eusing ma bardzo dobrą miotełkę rejestru Zatem ccleanera używałbym do zacierania śladów po necie a Eusinga do rejestru, hmm? Dobry jest jeszcze auslogics regfistry cleaner tylko ten pracuje jak “mrówki przy zwalaniu węgla” xD A mimo to eusing zawsze coś po nim znajdywał, chociaż wiem, że jest reguła że każdy cleaner znajdzie coś po innym

Dodane 04.01.2013 (Pt) 14:08

Dzięki rgabrysiak za odp na PW. Decyduję się zatem na duet ccleaner + eusing. Czołem panowie! :stuck_out_tongue: :wink:

Już Ci pisałem, nie ma dorego programu. Jak chcesz, żey Windows dorze działał zró format, zainstaluj na nowo i już ędzie działał jak należy…

Przeczytałem “jak chcesz żeby windows dobrze ci zrobił… ;D” Dobra wiem, spoko ;p