Lekarstwo na problemy z GG w Windows Vista

Witam!

Jeśli posiadasz Vistę i korzystasz (próbujesz korzystać) z GG, to zapewne napotykasz mniejsze lub większe problemy. Na jeden z nich mam wystarczające lekarstwo :smiley: .

Czasami GG “gubi” nam ustawienia konta i dopomina się o ponowne ustawianie… Mnie osobiście bardzo to denerwuje, dlatego zacząłem na własną rękę szukać na to sposobu. Najpierw ustawiamy dokładnie nasze konto (wszystkie opcje) - wiem, że i to może być trudne, bo GG lubi się zawiesić na ustawieniach… Ale tutaj już trzeba próbować do skutku, aż się uda (mi się udało :mrgreen: ). Gdy już wszystko ustawimy, to wyłączmy GG (ja tak robiłem), przejdżmy do folderu użytkownika Visty, potem do folderu Gadu-Gadu i folderu z nazwą konta GG. Musimy skopiować sobie plik CONFIG.DAT (np na pulpit). Robota skończona. Teraz, gdy GG nam zgubi ustawienia, wyłączamy program, podmieniamy plik i gra gitara. Plik na pulpicie sobie zostawiamy, bo zapewne się jeszcze przyda…

PS: Ja sobie na wypadek wszelki skopiowałem wszystkie pliki, ale CONFIG.DAT podmieniam i GRA - wystarcza (w nim jest konfiguracja). Testowałem na Viście Ultimate 32bit i GG 7.7.0 [build 3445].

Jeśli mamy więcej kont, to odpowiednie operacje powtarzamy dla każdego konta (configi są inne w każdym koncie - numer gg, hasło, etc).

Mam nadzieję, że wyjśniłem wszystko dokładnie.

Pozderka :smiley: