Problem z wirtualnymi napędami

Witam, mam problem. Musiałem zrobić formata, wieć po nim oczywiście nic na dysku nie było. Problem się pojawił po instalacji jakiegokolwiek z tych programów: Deamon Tool, Alcohol 120%, Alcohol 52%. Mianowicie, po instalacji Deamona, komputer sie restartował a po restarcie znów samoczynny restart - tak do momentu usunięcia programu. Natomiast po Alcoholach wszystko ok, znaczy się do momentu włączenia Alcohola 52% czy ustalenia ilości napędów w 120% -> samoczynny restart, a po uruchomieniu brak tych wirtualnych napędów.

przy próbie re-instalacji lub uaktualnienia wystepuje taki komunikat:

This program will update SCSI Pass Through Direct (SPDT) layer on your computer.

WARNING - SPTD is not compatible with kernel mode debuggers (SoftICE, WinDBG etc.)!

Please cancel setup if you plan to use kernel debugger on this maschine

Mógłby któś pomóc? Bardzo ważne dla mnie, bo samo Nero nie wystarcza

Bardzo prosze o pomoc!

z góry wielkie dzieki!

Witam!

Słyszałem ze Deamon tool gryzie sie z alcoholem a dokładniej z wirtualnymi napędami z alcohola.

Pozdrawiam.

tylko ze ja w ogole nie mam zadnych wirtualnych napedow, bo przy ustawianiu ich ilosci komputer sie restartuje!

jedyny program w ktorym bedzie wirtualny naped dzialal to game jack, ale tam nie wszystkie zabezpieczenia sie omija w emulacji :confused:

Zainstaluj najpierw aspi 4.71a - świeżą instalacja windy może nie mieć tych sterowników. I zdecyduj się na jeden porgram do obsługi wirtualnych napędów.:mrgreen:

instalacja sie powidla, mam 1 program zainstalowany (alcohol 120%) i dalej nie montuje dysków :confused:

Złączono Posta : 03.10.2006 (Wto) 17:50

naprawdę nikt nie wie?