Czy przejdziecie na Windowsa Viste?

Ciekawi mnie czy przejdziecie na windowsa vista czy zostaniecie przy Windowsie 98/ME/2000/XP. Nie pytam użytkowników Linux a bo wiadomo że pozostaną przy nim.

Ja zostaję przy Windows XP ale chyba nawet z tego zrezygnuję bo mam zamiar przejść na linuksa.

Kończę z M$ 8)

Ja tam sobie kupię viste ale dobiro ja wejdzie sp1 :mrgreen:

Przejść a kupić to są dwie różne rzeczy (każdy wie o co chodzi :stuck_out_tongue: ) i pytanie jest trochę mylące, bo zapewne będzie tak jak w przypdku przejścia z 98 na XP - 5 % kupi i przejdzie, a 95% tylko przejdzie.

nie :stuck_out_tongue:

Ja nad tym myślałem czy zainwestować w nowy system. I interesuje mnie wasze zdanie. Bo jest sporo powodów by bym się zawachał nad kupnem systemu i nie jestem przekonany za bardzo.

  1. Dużo zasobów zżera (1GB pamięci :o , ja mam tylko 512)

  2. Zabezpieczenia antypirackie.

  3. Wysoko Cena

  4. Nie dopracowany bedzie

  5. sterowniki

  6. mam windowsa xp legalnego za którego trochje zabuliłem bo wersja pro, na dwie licencje.

Stary system zawsze można odsprzedać. Chyba.

ja nie przejdę, zostaję przy ikśpeku :wink:

Ja tam zostaję przy XP. Wystarczy mi w 100%. Przejdę dopiero kiedy aplikacje pod XP nie będą juz robione.

A jak sądzisz kiedy zostaną robione? I czy tak się stanie? Przecież osoby co zostanę przy XP, bo kosmiczne wymagania Visty nie każdy kompa takiego ma że będzie mu płynnie działać. Jak tak by zrobili to wiele użytkowników musiało by kupic nowy komputer. Bo 1GB pamięci na sam system gdzie inne aplikacje? Stery, anty wir, firewall… Czyli komp do wymiany jak przestaną robić aplikacje pod XP.

A kto Ci tak namieszał ??

http://www.centrumxp.pl/Aktualnosci/287 … gania.aspx

Gdzie masz tam napisane że 1 GB jest przeznaczone dla samego OS ??

tak, ale nie zaraz po wydaniu , nie dam ponad 1000zł za ultimate(a taka wersja mnie tylko interesuje) , poczekam jakieś pół roku , 500-600 stówek już moge zapłacić , narazie do czerwca 2007 mam czas , a do tego czasu bede działał na ostatniej RC1 , działa stabilnie i nie narzekam. A tak wogóle to tak się przyzwyczaiłem do wersjii angielskiej że zapewne długo bedę się zastanawiał czy wybrać wersje polską.

Przyzwyczaiłem się do XP i na 100% nie zmienię.

Ja na 100% nie zmienię ;]

Wygląd z Visty już można mieć (tysiące programów).

No, ale dużo ta vista nie będzie się chyba różniła od XP.

Co prawda jest tam trochę nowych bajerów, ale… :stuck_out_tongue:

Nie kupię ani “nie przejdę” na Windowsa V.I.S.T.A.

LNXRLZ i B.A.S.T.A.

PS.

Słowniczek pojęć

B.A.S.T.A. - B ezsprzeczna, A bsolutna, Ś cisła T eza A firmująca :lol:

V.I.S.T.A. - V iruses I nfections S pyware T rojans A dware

Jak na mojego kompa zbyt wymagający nowy windows i za dużo “talarów” trzeba będzie wydać.

Mam pytanie do forumowiczów dlaczego tak nie lubicie tej Visty dlatego że wyprudukował ją MS?? :?

kupię oczywiście, tylko nie pytajcie gdzie :wink:

Ja mam tylko jeden żal do MS: Wymagania Visty

Wątpie żeby o to chodziło :stuck_out_tongue:

Po prostu co wszyscy muszą się przenosić bo wyszedł nowy Windows ? :jupi: mają się z tego cieszyć :stuck_out_tongue: ?

Po prostu duuże wymaganie (choć z wygląd trzeba płacić)

Na pewno są takie osoby na forum co przejdą na Vistę, lecz ja w tym szanownym gronie się nie znajdę :slight_smile:

Nie kupie, ale przejde.