Który starter orange lepszy? Orange Go czy POP?

Witam! Mam zamiar wkrótce przesiąść się z Simplus na Orange i teraz tutaj moje pytanie w sklepie on-line Orange są dwa startery POP i Orange Go i teraz chciałbym się zapytać was drodzy forumowicze który starter jest lepszy Orange Go czy POP i jak np. kupię starter POP to czy będę miał takie same ceny za smsa z i mmsa z popa do orange czy będą się czymś różnić i czy jak np. orange uaktywni jakaś promocję np. sms za 1 gr do swojej sieci to czy kiedy będę miał np. popa to będę mógł tak samo skorzystać z tej promocji??

Tak, to jest zupełnie to samo.

Stawki za połączenie oraz za SMSy są takie same.

Nie będzie żadnej różnicy.

Orange Go

minuta 0.60gr poza 0.80gr

sms 0.15gr poza 0.20gr

mms 0.40gr

stacjonarne 0.60gr


POP

minuta 0.30gr(pakiet) poza 0.80gr

sms 0.01gr(pakiet) poza 0.20gr

mms 0.40gr poza 1.22gr

stacjonarny 0.30gr(pakiet)

(pakiet)czyli musi byc tam jakis pakiet wykupiony

ja tam jestem w PoP-ie i zapraszam

POP jest droższy od Orange Go (w cenach połączeń), ale jak się wykupi pakiety to jest taniocha. Więc lepiej POPa.

…w go tez mozna wykupic pakiety…

Ja wybralam go z tego wzgledu ze gdy NIE WYKUPUJE pakietow to w sieci i na stacjonarne jest taniej.

Ogolnie powiem szczerze, ze plus jest lepszy od orange( tez sie przesiadlam z simplusa). Orange to generalnie “bardzo sprytni ludzie”.

Mnostwo promocji…ale dotyczy to na ogol tylko polaczen w sieci, a jak przychodzi do sprawdzania ile masz na koncie - to tez trzeba zaplacic.

Tak na spokojnie trzeba uwazac…na owe “promocje”.

W plusie nie ma “takich sprytnych”.

No w orange nie ma darmochy po 16 :)niestety.

pozdrawiam.

Co ty gadasz??? :o Jak sprawdzasz stan konta??

W POPie z tego co wiem nie płaci się za sprawdzenie stanu konta.

Chyba wystraczy wykręcić *500 (poprawcie jesli sie mylę) i już znamy stan dostepnych środków na karcie.

Lub wpisać w telefonie:

* 1 2 4 * # (połącz)

Wedle życzenia, ale wydaje mi sie ze Orange Go, bo POP to starocie a Orange Go ma przyszłość jasną :slight_smile: zgodnie z zasadą Przyszłość to Orange. Tak serio to najlepsza 4 me jest ERA i jej Tak Tak albo inne opcje:)

Złączono Posta : 15.10.2006 (Nie) 20:26

Inne opcje Ery oczywiście :slight_smile:

Jeszcze nie dodałem, że jak sie kupi starter Orange to na wyświetlaczu będzie właśnie napis Orange :wink:

To bylo jak tylko kupilam karte.

Jak usilowalam dzwonic pod nr *500 to mily damski glos proponowal mi wyslanie sms ( platnego!! 20 gr) pod jakis tam nr…

:slight_smile: teraz juz tego nie ma :slight_smile: taka ciekawostka.

sprawdzanie wykupionych pakietow tez mi sie tak do konca nie podoba…bo naprzod *500 potem 2 i wiem ile mam na koncie… a ktos mi powie jak sprawdzic do kiedy jest wazny wykupiony pakiet sms? Bo tego juz mily damski glos nie mowi…ech… ten orange…

Wysyłasz SMSa o treści ILE pod nr. na jaki wysyłałeś SMS o wykupienie pakietu.

Nie pamiętam tego numer, ale na pewno jest na http://www.orange.pl