Po raz kolejny blue screen

Witam wszystkich i na początku przepraszam ale chece poznać wasza opinie na ten

temat a mianowicie to jest log z Debugging Tools for windows:

PS:wiem że ten temat pewnie nie raz był poruszany ale chce poznać opinie fachowców na

temat tego błędu bo wiem chyba co go powoduje i potrzebuje tylko potwierdzenia na moje

podejrzenia związane z tym restartem. Prosze Moderatorów o nie usuwanie tego tematu PLISSSSS

Z góry dziekuje za pomoc

Właściwości "mojego komputera"zaawansowane/uruchamianie i odzyskiwanie/ustawienia

wyłącz zapisywanie informacji o debugowaniu. Tobie do niczego to nie jest potrzebne.

Uzywają tego tylko programiści

No ok ale ja chce potwierdzenia na moje przypuszczenia co powoduje restarty.

Bardzo prosze o pmoc, może jakiś specjalista napisze co boli mój komputer Plisssss

No właśnie ale czy coś więcej da się z tego dowiedzieć??

Poczytaj

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=101944

Ps.

Żle mi sie napisało.Maiało być to

http://www.osiol.net/lofiversion/index.php/t19775.html

Teraz zauważyłem i poprawiłem. :wink:

może TO pomoże

:arrow: sprawdz pamieć memtest86

:arrow: podmień zasilacz

z tego co wiem z opisu programu Debugging Tools for windows to jeżeli pojawia się coś takiego “ntoskrnl.exe” to oznacza to że jest jakiś problem ze sprzętem. Powiem tak te BSOD`Y pojawialją mi się najczęściej wtedy jak słucham długo muzyki może to karta dzwiękowa??

jak by to była karta dzwiekowa, to by sypnoł Debugger sterownikiem od karty dzwiekowej, możesz dla sprawdzania wymontować czy wyłączyć karte, również sprawdz czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo.

:arrow: start-> uruchom-> sigverif.exe Zaawansowane

schowek01kl6.jpg

De Niro napisał:

jak by to była karta dzwiekowa, to by sypnoł Debugger sterownikiem od karty dzwiekowej, możesz dla sprawdzania wymontować czy wyłączyć karte, również sprawdz czy wszystkie sterowniki sa podpisane cyfrowo.

:arrow: start-> uruchom-> sigverif.exe Zaawansowane

a może problem sprawia druga karta dżwiękowa ta z płyty głównej bo używam dwóch jednej do muzyki filmów itd. a drugą do skype.

Po zastosowaniu się do twoich wskazówek znalazłem wlaśnie sterowniki od tej karty z płyty nie podpisane cyfrowo

wyłącz te urządzenie które ma nie podpisane sterownik, następnie ten sterownik przenies do folderu na pulpicie którego stwórz :wink:

jestem jeszcze troche zielony w te klocki a wiec zapytam skąd przeniesc ten sterownik jak?? Czy mam odinstalowac to urzadzenie??

C:\WINDOWS\system32\drivers w tym folderze jest nie podpisany sterownik nalęzy przez Edycje wytnij a pozniej wklej w dowolne wybrane przez Ciebie miejsce.

najlepiej wyłącz w mendzerze urządzeń, start-> uruchom-> devmgmt.msc

wielkie dzięki De Niro! !!