Prince of Persia: Two Thrones - Kalomt na Arenie

Nie moge pokonąć tego Kamolota na arenie. Po kilka razy czytałem wskazówki userów DP i z poradnika. Prosiłbym kogoś, aby mi przeszedł do najbliższego zapisu po tym wielkoludzie. Save znajduje się tutaj.

Save. Przy Arenie.

Kamolota…o lol.To jest KLOMPA i zapewne wiesz,że żeby go pokonać trzeba mieć dobrze dopracowane SK(domyślnie przycisk ,E’’)Jeżeli nie udawało Ci się wcześniej zrobić szybkiej śmierci na strażniku to nie dziw sie,że na klompie Ci nie wychodzi.No to tak dam Ci teraz niezłą rade.Zacznij trenować SK zaraz po pokonaniu Klompy,bo potem Ci się to bardzo przyda do walki z Bliźniakami.Speed Kill to praktycznie pierwszorzędna sprawa w tej grze.Praktycznie wszystkich bossów wykańczasz właśnie dzięki niemu.Na końcu w efektowny sposób ksiąze przebije Wezyra,a czym??Oczywiście SK.Ale skoro nie możesz go pokonać,a wiem co to znaczy,bo sam sie kiedyś męczyłem i wiem,że to jest nawet trudne to dam Ci tu linka na 100% save’a z gry na poziomie normal.Lepiej wklej sobie tylko to co jest po arenie,a nie wszystkie save’y żebyś nie miał pokusy przeskoczenia trudnych momentów.

http://rapidshare.de/files/36997809/Reveler.rar.html ---------->prosze bardzo

Pozdrawiam!! :wink:

A ja mam trenowac ten SK?

To bardzo proste.Na twoich podstawowych przeciwnikach czyli łucznik i ten drugi z mieczykiem.Np jak stoisz za nim,on Cie nie widzi i najważniejsze MASZ TAKI JAKBY ZAMGLONY OBRAZ to oznacza,że możesz właśnie użyć SK,a żeby to zrobić wciskasz przycisk ‘‘E’’.Zostaje zwolnione tempo i na krótką chwile podświetla się twój miecz na niebiesko wtedy dopiero możesz wciskać LPM.Jeżeli zrobisz to zanim miecz sie podświetli to twój przeciwnik nie zrobi nic innego jak sprzeda Ci kopa,a wtedy będzie miał czas,żeby podbiec i sprzedać Ci porządną kose. :slight_smile:

Dzieki za Podpowiedzi też sie tutaj Mecze :slight_smile:

no a co trzeba zrobić żeby pokaonać tego zioma na arenie??? Bo też się z tym męcze. :frowning: