GG 7.6 i problem z samo wyłączaniem

Witam, mam problem z gg, gdy włączam kompa to przez chwilke widzać słoneczko od gg a potem gg się wyłącza i koniec. Co zrobić? Proszę o pomoc. Pozdr!

hmmm nie wiem czy nie bug gg :stuck_out_tongue:

Mam tak samo.

Włączam komputer widzę słoneczko od gg, po czym utomatycznie ono znika i cały proces się zamyka. Pomaga kolejne uruchomienie gg.

Co prawda dzieje siętak raz na 5-6 startów kompa.

Mi to wygląda na bug gg 7.6, bo żadna znana metoda mi nie pomogła ;]

TU jest wszystko wyjasnione :slight_smile: Już zachodzi czerowne słoneczko?

  1. Stabilność (a raczej jej brak) serwerów Gadu-Gadu.

Pewnie każdy użytkownik GG spotkał się z tym problemem - klient GG rozłącza się. Przeważnie myślimy wtedy, że to wina naszego systemu i z czasem ignorujemy problem. Czy jednak jesteśmy świadomi, że to wina serwerów Gadu-Gadu?

Serwery te - mimo komercyjnego wsparcia - są wyjątkowo niestabilne. W każdej chwili przynajmniej jeden z dwunastu jest rozłaczony, kilka razy w tygodniu następuje “awaria” ich wszystkich. Sytuacja ta jest o tyle dziwna, iż niekomercyjne oraz często amatorskie serwery Jabbera potrafią uzyskać kilkumiesięczny uptime (czyli czas bezawaryjnego działania).

A oto i zrzut ekranu z monitora ( http://www.kadu.net/monitor ) serwerów GG w momencie, gdy nastąpiło (któreś z rzędu tego dnia) rozłaczenie serwerów tej sieci

( http://www.gadawski.pl/gg/ )

Patryk3000 to nie jest sprawa z serwerami, tylko z tym iż podczas startu systemu aplikacja gg automatycznie po kilku sekundach się zamyka (cały proces gg diabli wzieli) :mrgreen:

u mnie to samo ucieka słoneczko i gg niechodzi!hmmm

Miałem tak samo po przejściu z 7.1 na 7.6. Używam również power project i pomogło mi odinstalowanie wtyczki powermail służącej do sprawdzania kont pocztowych. Może o to chodzi.

Nie korzystam z powerproject (z żadnych wtyczek) więc raczej nie :frowning:

wygląda to na zwykły bug gg

Cóż nowa wersja i nowy błąd

Ja również mam ten problem

Miałam to samo, a na dodatek masę błędów w “Podglądzie zdarzeń”,zakładka system.Sprawdźcie czy u Was też występują? -odinstalowałam i wróciłam do wersji 7.1 choć jest “cięższa” i ma komponenty,które nie działaja,choć i tak z nich nie korzystałam.

Błędy zapisałam wcześniej,oto one:

13 października 2006 SideBySide Nie można odnaleźć zestawu zależnego Microsoft.VC80.CRT; ostatni błąd: Odnośny zestaw nie jest zainstalowany w tym systemie.  

13 października 2006 SideBySide Resolve Partial Assembly nie powiodło się dla Microsoft.VC80.CRT. Odpowiedn i komunikat o błędzie: Odnośny zestaw nie jest zainstalowany w tym systemie. .  

13 października 2006 SideBySide Generate Activation Context nie powiodło się dla C:\Program Files\Gadu-Gadu\zlib1.dll. Od powiedni komunikat o błędzie: Operacja ukończona pomyślnie. .

Po odinstalowaniu błędy zniknęły,więc sądzę,że były powiązane z gg.

Nie wiem czy o to chodzi ale po zainstalowniu najnowszej wesji g mi nie wchodzilo przez antywira pande odinstalowalem i mam spokój :smiley:

A jeszcze cos jak mialem kiedys wersje 7.1 to pisalo ze muze zainstalowac nowsza wersje po instalacji kilka dni potem znowu pisalo zeby zainstalowac :slight_smile: jedym slowem OwN3D