Czy Vista pójdzie na słabym komputerze

Chodzi dokładnie o to, że nie wiem, czy opłaca mi się ściągać vistę na komputer z prockiem Athlon 2000+, 256MB ram, Kartą Ge force 4 MX 440 64MB, Dyskiem 40 GB. Słyszałem o kilku wersjach Visty i nie wiem czy to ma znaczenie jaką wybrać, jeżeli oczywiści odpali ona na takim sprzęcie :?

Eh…

Zobacz: http://vista.dobreprogramy.pl

i wybierz dział wymagania, to się dowiesz czy ci pójdzie

mam takiego samego kompa jak ty (ryj w ryj :mrgreen: )

sam jestem ciekaw czy mi będzie działać.

ja mam Gf 2 512 ramu athlon 1700+ 40 gb i szła troszke przymulało (ram SDRAM)

hzl_91 Patrzyłem, ale spotkałem się z opiniami, że na słabszych także chodzi, więc chciałem się dowiedzieć co Wy o tym sądzicie. O procka i grafe nie tylę się martwię co o RAM bo jesdnak może przycinać.

Ja obecnie korzystam z tego co teraz w sygnaturze mam, ale mój 2 komp:

Intel Celeron 1GHz, 512MB ram, GeForce 2 MX 400 64Mb - vista chodziła bez Aero Glass, ale chodziła płynnie tak jak XP.

Teraz nie zainstalujesz Visty mająć 256 RAMu ponieważ instalator zaraz po wybraniu install now wyswietli komunikat, że posiadasz za mało ramu i aby kontynuować musisz mieć 512.

Poza tym może być ale napewno nie ma mowy o Aero Glass…

Sam miałęm Bete 2 5384.4 na: Athlon 1,24GHz ; Radeon 7000 64/64 ; 256ramu i chodziło w miare OK dało sie zainstalować majac tyle ramu dopiero chyba od RC1 MS wprowadził bezsensu ta blokade na 512 :?

Hehe też macie problemy, co ta Vista wam da bez Aero Glass xD W ogóle nie opłaca się instalować jak nie będzie się miało obsługi Aero Glass.

pamięci 256 niesą już takie drogie wiec można sobie dokupić i mamy 512 :smiley:

Będzie bez aero pozatym nie zainstalujesz żadnego nowego buildu bo zamało ram a procek też słaby ogólnie rzecz biorąc to się nie opłaca.

Chciałbym się dowiedzieć czy karta graficzna PCIex ASUS EAX700/TD/128M/A - X700LE 128MB będzie zdolna do obsługi Windows Aero Glass?? za odpowiedź dziękuję z góry :slight_smile:

zielak15

:smiley: jak najbardziej.