Menadżer zadań

Mam następujący problem:

po naciśnięciu kombinacji Alt+Ctrl+Delete powinien się otworzyć menadżer zadań a u mnie od 2 dni wyskakuje komunikat " Menadżer zadań został wyłączony przez administratora " Sprawdzałem w msconfig ale wszystko jest w pożądku w innych programach do optymalizacji windowsa też wszystko jest tak jak powino być ( chyba:) Jaka może być tego przyczyna???HELP! !!

Chwila, czy dzialasz na jakims koncie uzytkownika z ograniczeniami, bo na to wyglada, napisz jaki windows :?

UPDATE

Poczytaj TUTAJ :smiley:

niekońiecznie… tak się robi jak wyłączy tą usługę tylko nie pamiętam jaką komędę sie wpisuje zeby do tego wejść bo jak ja działam na administracyjnym to i tak sie pokazuwał ten komunikat tylko z msconfig i nie moglem tam wejsc a teraz chcę włączyć Synchronizacje czasu z internetu to jakby ktos kopsną sposób to dzięki :slight_smile:

Przecież Klient podał linka do postu w którym wszystko wytłumaczyłem. :?

To rozwiąże problem. Jak edycja rtejestru nie pomoze to drugą metodę zastosować. :smiley:

Hijack This - odblokuje

Jak nie to START -> URUCHOM -> gpedit.msc

Niby w jaki sposób ??

pozycja:

06-Opcje internetowe IE blokowanie przez

administratora

07- Edytor rejestru regedit zablokowanie przez administratora

http://www.ficsite.ltd.pl/

Sciągnij Dr. Tweak XP, tam masz wszystkie opcje poukrywane we wszelkich zakamrkach windowsa. Jest tez opcja “ukryj menedżera zadań”, wystarczy odznaczyć :smiley: