Neo 1024+azureus i niski transfer

Witam!

Od niedawna posiadam neostrade 1024, program standardowy od neo, sterowniki do modemu standardowe z zestawu (modem- ZXDSL 852), ze stron wszystko ok, a azureus pliki które mają dużo seedów ściąga z prędkościami 10-20kb/s i do tego jeszcze strasznie skaczą prędkości. Antivirus ma azureusa przepuszczać. Co zrobić żeby transfery były szybsze?

Pozdrawiam

nie ma róży bez kolców. To, że masz taki szybki transfer nie oznacza, że będzie z tą szybkością ściągał. W większej mierze zależy to innych oraz ile dany torrent ma seedów i peerów. Chociaż z doświadczenia wiem, że im więcej ww jednego i drugiego to nie zawsze daje super transfer.

Po prostu jeżeli ściągasz torrenta w sumie od 20 ludzi i od każdego po 1KB/s to ci wyjdzie 20KB/s. logiczne.

A dlaczego o każdego tylko po 1KB/s? Jeżeli On wysyła dane do 15 ludzi a jego prędkość wysyłania to 15KB/s to…logiczne.

I z taką prędkością jaką on wysyła ty będziesz sciągał i NIC na to nie poradzisz! no chyba , że masz problem z NATem - tak jak ja :slight_smile:

Złączono Posta : 27.10.2006 (Pią) 12:46

a prędkości Ci skaczą bo jedni się dołączją a inni odłączają. Jedni mają szybkie prędkości wysyłania inni nie. To też zależy do ilu osób oni wysyłają dane.

tak ja napisalem wyżej --> twoja pr. ściąg. od 1 gościa= jego pr. wysył. : ilość osób do których on wysyła!

no tak ale jak ja mam dodane do ściągania 4pliki które mają 30seedów i 5-6 perów to prędkości powinny być dobre. Jestem połączony z 20-27seedami na plik. I problemów z NAT-em nie mam. A pliki które ściągam to udostępniam do ratio 1.0 i dopiero usówam.

czyli ssasz 4 pliki na raz??

to teraz sobie wlacz:

http://www.sysinternals.com/Utilities/TcpView.html

i zobacz jak twoja siec ladnie sie zapchala