Jest już demo NFS Carbon

dzisiaj wyszło demko nfs carbon! !!

A takiego wała! :wink:

szkoda;/

mi też nie działalo ale ściąga tlyko trzeba ściągnąć DAP i poprzez wklejenie do niego adresu url i juz sciagasz :wink:

DAP czyli?

Download Accelerator Plus

ale super! wreszcie…

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/ … emo_EU.zip

dla mnie nie ma sensu teraz ściągać gdyż jak to pobiera gdzieś z ok 50 mln ludzi z jednego napchanego servera i transfery są małe ja mam 512 i tranfer do 3% miałem ok 8-10 kb/s i by mi scignelo za 24 :confused: wieczorem napewno dazdą na jakis inny server gdzie z niego bedzie mozna spokojnie pobierac z wyzszymi transferami

zgadzam się z kolegą.tez mam neo 512 i tak samo idzie…poczekam sobie do wieczorka.;]

Ja zasysam z prędkością 70-80kb/s. Nie jest to może marzenie, ale zawsze coś :slight_smile:

do taj screena bo mi idzie tylko 8 a ci az 80??udowodnij

KYN ja moge dać,

f9ac4b40c647993fm.jpg

czasami spada… wiadomo, nie tylko ja to zasysam…

Zgadza się, nie jesteś. Więc się powstrzymaj od takich.

Post KOSZ.

A mi normalnie sie sciąda przez program internet download manager sciąga sie od 60 KB/s DO 100KB/s przy necie 1024 Kb/s

Mi się ściąga 7-10 na 192 Kb/s…

mi pobiera 6-7 Kb/s . :frowning: porażka przy necie 512 Kb/s ) przez 3 h 11% pobrało. :?

a mi pobiera 18-24 kb/s przy necie 160 kb/s

A mi 100-130 kilo przy necie 1 mega. Ściągam przez Flashget’a :stuck_out_tongue:

teraz pobieram przez internet download menager i pobera o wiele szybciej. W porywach do 60 KB/s więc jest ogromna różnica. Przez 5 min pobrało więcej niż wcześnij przez 1h :smiley: :smiley: