Bledy na klawiaturze

jak chce znak zapytania czyli naciskam shift i i slash to mi wyskakuje kalulaotr. i jescze pare takich rzeczy wcisnak a otwieraja mi sie programy :confused: co to moze byc :?:

spróbuj poszperać w PS - Opcje językowe -> Języki -> Szczegóły -> i zobacz czy nie ma jakiś dziwnych rzeczy.

Ale i tak sądzę, że to może być wina czegoś innego…

Zobacz tam gdzie radził Megaemce a w szczególności zwróć uwagę na to czy masz jęyk polski(programisty) czy inny. Programisty powinien być ustawiony.

w jezykach jest wsztyko ok. Moze to malo istotne ale w pewnym momencie byly powciskane wszystkie(wiekszosć) klawisze na klawiaturze

Ale jak ?? Gdzie to zobaczyłeś ?? Chyba to jest dość istotne. I sprawdz może klawiature na innym komputerze (w miarę możliwości) albo wypróbuj klawiaturę ekranową i zobacz co się będzie działo.

Aha i jeszcze jedno ważne. Może instalowałeś jakiś program typu hotkey itp. a może nawet jakiś wirek Ci się zaplątał.

Kumle sie oparli o klawiature i nawciskali za jednym razem klawisze.

Aha (musiałem kilka razy to przeczytać żeby zrozumieć :smiley: ) to jednak chyba mało istotne, chyba że bierzemy pod uwagę wariant “uszkodzona klawiatura”

Odpowiadam : wirus; złe ustawienia programu; uszkodzona klawiatura;itp;itd;

Nie moge np. wybrac obcji alt+ctrl+delate gdy nacisne schift to podczas pisowni z zmienia mi sie na y a y na z :]

to akurat zdarza sie kiedy zmienia się język klawiatury jest to w drugim i trzecim poscie. Przeskanuj antywirem i pousuwaj zbędne programy.

To może zablokował Ci się lewy Alt i i co przyciśniesz Shift to przełącza się układ klawiatury?

abdul_nic proszę poprawić posty. Na forum używamy polskich znaków w pisowni.