Sterowanie komputerem przez Kom

Witam jaki program potrzebny do sterowania komputerem, za pośrednictwem telefonu komórkowego i bluetootha?

Bluetoch BlueSoleil takie coś posiada.

Mam ten program ale nie wiem gdzie ta opcja chodzi mi bo jak czytałem że mozna na ekranie fona widzieć t co na pulpicie.

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 13:40

Bluetooth Remonte Control 2

tego szukam.

Złączono Posta : 01.11.2006 (Sro) 13:45

Ok mam i to tylko czy będę wiedził jak to obsługiwać.

Klikasz na tą myszkę i zainstaluje Ci się oprogramowanie do sterowania,ale żeby widzieć wszystko na ekranie fona to nie mam pojęcia gdzie to się ustawia

1hq5.jpg

No mam program działa mi on wymiana plików itp tylko dwie ikonki te nie są podswietlone co u Ciebie myszka i ta dwa prostokąty a tak te swiecą coś robie źle czy co.

Może to zależy od modelu telefonu?

Uruchamiam normalnie,później klikam na kólę w środku i jak pojawi się telefon to na niego i zapalają się na żółto ikonki.

Przegladajac strony internetowe trafilem na program godny uwagi. Na pierwszy rzut oka jest to taki sam program jakich wiele w internecie ale tak naprawde duzo sie rozni, np. jest freeware, korzysta nie z bluetooth tylko z internetu, lub sms w urzadzeniu. Czyli kontrole nad komputerem mamy nawet bedac bardzo daleko od naszego sprzetu. Umozliwia nam sterowanie przez telefon, inny komputer albo jakie kolwiek urzadzenie ktore umozliwia nam wysylanie i odbieranie email lub sms (np Palmtop, smartphone itp.). Nie wymaga instalacji programow Klient-Serwer. Instalujemy tylko jedna aplikacje na komputerze i to wszystko. Komunikacja odbywa sie poprzez wiadomosci email lub zwykle smsy.

Strona domowa programu:

http://www.e-kontroler.netne.net

Witam ja znalazłem coś takiego. Sam tego używam i uważam że program nie do pokonania. można sterować kompem przez wifi, irde, bluetooth

http://www.vectir.blogspot.com/

Witam :slight_smile:

Czy mogłby mi ktoś tak po ludzku wytłumaczyc jak ten całyc vectir zainstalowac i uruchomic zeby dzialal? Pobralam oba pliki niby sa zainstalowane ale co dalej? Wybaczcie, ale ja nie jestem dobra w te klocki wiec prosze o pomoc…