Najlepsza rajdówka

Ja lubie Colina i tyle

ja mam Colina 2 w domu i Rally Championship Extreme tylko!Ale w Richarda gralem,a o 2 pozostanych bardzo dużo czytałem.

Colin 2005 :smiley:

zdecydowanie colin :):slight_smile:

Grałem w niego u kolegi,

Zawalisty, grafika spoko …

Xpand Rally też dobra tylko, że troszkę się przyzwyczaiłem do tej realistyki i grafiki Colina … :stuck_out_tongue:

Chyba Colin…

Ja myślę, że najlepszą z tych gierek będzie Colin.

cmr

Jak dla mnie napewno Colin… :wink:

e tam colin

Zdecydowanie Colin 2005!! :slight_smile:

Ale czy nikt nie poprze polskiej produkcji :o wspierajmy polski przemysł komputerowy :smiley:

Z wymienionych colin 2005 Polecam!! :stuck_out_tongue: “100 % FRAJDY!!”

hehe…wszyscy Colin…czyli ludzie lubia prostote i zero mieszania w autku :)…po prostu wcisnac i jechac…niech nikt mi nie pisze ze sie nie znam sie…bo gram we wszystkie rally jakie sa…a Xpand Rally…wymiata…jesli ktos mowi ze arcadowe sterowanie w Colinie jest realne…t ochyba nigdy nie gral w Xpand ( a jak gral to wylecial na pierwszym zakrecie i podziekowal…bo lepszy Colin w kotrym tylko gaz i gaz i zero filozofii )…Xpand Rally jest dla hardcore’owych graczy Rally…a colin dla kazdego…wiec…prosty wybor co kazdy kupi…ja mykam w Xpanda…:stuck_out_tongue:

dla mnie najlepsza rajdowka to colin2005

Collin 2005

a ja powiem tylko tyle , ze colin to totalna arcade ze stajni crapmasters , nastepnie krajowy “wybitny inaczej produkt” xpand rally , ktory choc juz cos ma wspolnego z symulacja szeroko pojeta , to i tak nie da tego , co

arcysymulacyjny RBR. nie ma lepszego modelu jazdy niz w tej grze.

a wiec reasumujac , pozostawiam colina dla “newbie” , xpand dla “amator”

natomiast wszelkiej masci “professionals” tylko i wylacznie na RBR.

90+9=99 :lol: :lol: :lol: :lol:

Colin a jak :wink:

Xpand Rally

Jesli Xpand Rally jest dla amatorow to ktos chyba wogule go na oczy nie widzial a nie mowie juz o graniu ( ktos ma slaby sprzet i narzeka na gre ).

Gre przeszlem w calosci i dostarczylo mi bardzo duzo frajdy.

Nalezy dodac ze to krajowy produkt ktory jest w stanie rywalizowac z grami takimi jak Colin, RBR, To jest naprawde duzy plus dla Polakow ktorzy coraz bardziej przekonuja nas ze potrafimy robic naprawde swietne gry.