Błąd update.tmp 0xc0150002- prawdopodobnie gg

wyskakuje mi taki blad jak naciskam na ikonke gg, to chyba od tego gg. mam zwykle gadu-gadu. sprawdzilem, ten plik znajduje sie w windows/prefetch. jak go usunelem to nic to nie dalo. ujzywam norton internet security. jak to zlikwidowac. pozdrawiam

Zablokuj update.tmp w tzw. zaporze ogniowej (firewallu) i powinno być ok.

Dodatkowo możesz wyczyścić wszystko co znajduje się w katalogu windows\Prefetch poza jednym plikiem - Layout.ini.

Poza tym możesz przeczyścić również katalog TEMP ponieważ ten update.tmp prawdopodobnie się w nim utworzył. W tym celu najlepiej uruchom system w trybie awaryjnym, wybierz start => uruchom => cmd => w konsoli, która zostanie otwarta wpisz:

RD /S /Q “C:\Documents and Settings\ Nazwa Twojego konta \Ustawienia lokalne\Temp”

co ta komenda zrobi? skasuje caly katalog czy “przeczysci”?

mam nortona secuirty, czy tam znajde programy ktore moge zablokowac w firewallu?

Dokładnie tam się znajduje. Niestety usunięcie nic nie da bo po ponownym uruchomieniu GG znowu się odtworzy. Jedyny na niego sposób to otworzyć go w notatniku wszystko wyczyścić, zapisać zmiany. Następnie plikowi nadać atrybut tylko do odczytu. Blokowanie w zaporze też nie zawsze przynosi rezultaty ponieważ po każdym usunięciu lub wyłączeniu/włączeniu GG ten plik się odradza i dla zapory widoczny jest jako inny plik.

ok. dodalem plik update.tmp do zapory osobistej (czy to jest firewall po ang ?) i narazie sie nie pojawia ten zbedny komunikat. jak sie pojawi to sprobuje ta metode z trybem awaryjnym. pozdrawiam i dziekuje za porade.

Złączono Posta : 09.11.2006 (Czw) 0:14

te rozwiazania nie dają jednak rady. są lekarstwem ale na krótko. po jakims czasie znowu wyskakuje błąd update.tmp. moze jakies inne pomysły?