Problem z dżojstikiem

Witam.

Jak w temacie, mam problem z dżojstikiem w SE k300i. Czy da sie go jakoś naprawić domowymi sposobami (rozkrecić i przeczyścić, czy cos w tym stylu…) czy lepiej oddać go do serwisu (jest jeszcze na gwarancji)?

Już mnie szlag trafia z tym dżojstikiem wiec prosze Was o rade.

pzdr

Typowy problem w SE, jak masz na gwarancji to oddaj do serwisu. Jak sam otworzysz telefon to stracisz gwarancję.

Jeśli oddam do serwisu, to czy w miare szybkim upływie czasu odzyskam go z powrotem? Nie ukrywam, ze telefon jest mi potrzebny, a zastępczego nie posiadam.

taki typowy ze mialem juz 5 modeli przez okolo 5 lat i nic nieszwankowało , o telefon trzeba dbać , nie z jakas przesada ale trzeba …

Idz do serwisu to się dowesz…

Taaaaa dbać, tam po prostu bardzo łatwo kurz się dostaje pod ten joystick. Te joysticki psują się 80% właścicieli telefonów k300,k500, k508, k700i i może jeszcze się coś znajdzie…

Używałem telefonu do tego, do czego został stworzony (czyli nie rzucałem nim po scianach, nie skakałem po nim, etc ;)). O swoj telefonik dbałem, o to sie nie martw.

Druga sprawa, wlasnie sprawdziłem karte gwarancyjną i gwarancja wygasła dokładnie 4 dni temu, więc musze nastawić się na koszty.

Wiecie ile może kosztować naprawa dżojstika?

Dzięki za porade.