Sterowniki do GeForce4 MX 440

Witam. Jaka wersja sterowników jest najlepsza dla GeForce’a 4 MX 440?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

56.72 optymalne sterowniki do tej karty.

nie zaszkodzi jak zainstalujesz najnowsze sterowniki. Kiedyś miałem GeForca 2 MX/MX 400 i stare sterowniki. Po zainstalowaniu najnowszych zwiększyła się ilość punktów w 3Dmark.

No nie zawsze. Sprawdzałem u siebie trzy rodzaje sterowników i akurat najgorzej wypadły najnowsze…

Najlepsze będą:

nie prawda!te najnowsze są do nowszy kart.

nie będę się spierał wyraziłem tylko swoje zdanie.

Pozdrawiam

No nie zawsze. Sprawdzałem u siebie trzy rodzaje sterowników i akurat najgorzej wypadły najnowsze…

Najlepsze będą:

LUDZIE!! Najlepsze sterowniki do tej katry to forceware 77.89 http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_71.89_pl.html One są najwydajniejsze zachowujące jakość i kompatybilność! Sam miałem tę kartę a lubiałem bardzo dociekliwie testować sterowniki… Najlepsze były te!

george32801 , nie zawsze te same sterowniki zachowują się tak samo.

Kriss musi sam sprawdzić na których sterownikach pracuje sie najlepiej.

53.03 lub 56.72.

Ja także mam tą karte i mam pytanie…

czy TE STEROWNIKI są do GF4 MX440? Wiem, ze glupie pytanie, ale nigdzie nie ma napisanego czy te stery pasują do mojej karty. Nie chce zrobic glupoty i zainstalować jakiś starych sterów.

Tak te stery są do Twojej karty. Ale ja z pewnością polecam Tobie 77.89 !!

77.89 do Gacka 4 Mx 4000 :shock: zastanów sie najpierw :stuck_out_tongue:

To wreszcie jakie? :wink:

56.72.

Dzięki :slight_smile:

Chopie! Serio Tobie polecam te: http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_71.89_pl.html Ja miałem tę kartę graficzną a bardzo lubiłem dociekliwie testować stery… Testowałem na każdym z marków itp. Testowałem też w różnych grach i na tej wersji chodzą gry najszybciej z największą jakością !!

P.S - porównywałem je z tymi co podawacie i te są o WIELE lepsze!! Z resztą nie zaszkodzi jak je sam porównasz… :slight_smile: Pierw zainstaluj tamte a potem te co ja Tobie polecam i sam powinieneś wybrać. Pozdrawiam!