Sony Ericsson k750i

Co sądzicie o sony ericsson k750i?:> warto go sobie kupić czy nie bardzo?:slight_smile: Mam zamiar sobie zafundować ten telefon no ale jakos nie jestem pewna swojego wyboru:P proszę pomóżcie:)

Jestem posiadaczem tego telefonu od 2 tygodni. Bardzo serdecznie ci go polecam z 3 zasadniczych powodów :

  1. Aparat 2 MPX z funkcją auto focus - robi świetne zdjęcia w porównaniu z innymi aparatami w telefonie komórkowym, posiada diody króre służą za lampe błyskową - genialne rozwiązanie, które spełni swoją rolę

  2. 98 MB pamiąci (34 wbudowane i karta pamięci 64MB) oraz możliwość rozszerzena pamięci do 1GB poprzez karte pamięci,

  3. Dużo ciekawych funkcji:

  • GRY java 3d( ja na mojim fonie gram sobie w simsy, nfs undergrounda itp gry 3d java);

  • ODTWARZACZ MP3 (bardzo dobra jakość odtwarzania);

  • RADIO CYFROWE Z RDSEM

Znalazłoby się jeszcze owiele więcej argumentów na kupno tego telefonu. Tu masz dokładny opis telefonu:

http://www.mobile.inspiracja.com/Sony_Ericsson,K750i,phone.php

A no to rzeczywiście ciekawe urządzenie z tego telefonu:PP Dzięki wielkie za info:) Na pewno wezme to pod uwagę przy kupnie nowego fonika:PP Pozdrawiam:)

Złączono Posta : 12.11.2006 (Nie) 14:54

A jeszcze odnośnie tego można wiedzieć ile 3ma ci bateria?:slight_smile:

Proszę pisać po polsku.

dobra sorki:) trzyma*:stuck_out_tongue:

A co to za funkcja?

Taka funkcja niepotrzebna w komórkach

bateria trzyma ok. 6-7 dni troche mało ale to konsekwencja porządnego kolorowego wyświetlacza


funkcja autofocus:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Autofocus

uważam że funkcja automatycznego ustawiania ostrości jest potrzebna w telefonie komórkowym o jakości 2 mega pixeli rozdzielczością 1632x1224

dzięki temu zrjęcia są ostre nie rozmywają się

Automatyczne strojenie ostrości. Nie ważne, czy przedmiot który fotografujesz jest blisko, czy daleko - i tak zdjęcie będzie ostre.

hmm wg mnie 6-7 dni to duzo w porownaniu do czasu ile moja bateria trzyma:D

radio z rds’em tez fajne :slight_smile: do tego multum aplikacji,gier,tape w sieci :slight_smile:

mam w/w telefon i sobie cenie :slight_smile: zwlaszcza,ze to pierwszy telefon moj od SE :wink: